Uzdrav zranené dieťa v sebe

Pýtate sa niekedy prečo:

Máte úzkosti, alebo sa neustále niečoho bojíte.

Cítite sa nedocenení, neistí, neveríte si, neustále o sebe pochybujete?

Alebo sa pýtate samých seba, prečo si neveríte, prečo o sebe pochybujete a neustále na seba tlačíte?

Ťažia vás pocity:

nedostatku
viny
zlosti
zrady
hnevu
bezmocnosti
alebo (si) nedokážete odpustiť?

Možno sa bojíte:

prehry, zlyhania, akejkoľvek životnej zmeny, či byť sami sebou?

Možno sa cítite nedocenení a neveríte si?

Možno si kompenzujete jedením, alkoholom alebo inými závislosťami akési prázdno, či iné pocity, a neviete, čo s tým?

Nezúfajte, mám pre vás skvelú správu - vy sami to VIETE ZMENIŤ!

Volám sa Katarína Jarombeková, a už roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie). Jednou z častých no tiež aj najúčinnejších praxí pri individuálnych terapiách býva práca s vnútorným dieťaťom. 

Regresky

Svojich klientov vtedy vediem do minulosti – a oni sa pravidelne vracajú do svojho detstva do situácií,  kde sa ako deti báli, cítili sa ponížení, zmätení, kde stratili samých seba a prestali (si) veriť.

Zvyknem im vysvetľovať, že kedykoľvek si sami neveria, cítia sa nedocenení, sú si sami sebou neistí, alebo sa boja akejkoľvek životnej zmeny, hoci po nej veľmi túžia, pocitovo sú tým malým dieťaťom.

Rovnako to môže naznačovať aj stav, keď majú strach z nejakej autority, keď majú pocit, že sa nemajú o koho oprieť, keď cítia, že im niečo chýba, alebo keď sa obávajú postaviť za seba, prípadne vystúpiť na verejnosti.

Takmer každý môj klient si rieši nejakú traumu z detstva. Zvyčajne ich býva toľko, že nemáme šancu počas jednej individuálnej terapie prejsť všetky.

Preto som sa rozhodla, že postup práce s vnútorným dieťaťom spracujem tak, aby si ním mohol každý prechádzať sám, a ak to bude potrebné, aj viac krát.

Keď budete dieťa v sebe pravidelne napĺňať láskou, začnete dôverovať sami sebe. Máte moc zmeniť, ako sa vaše mladšie ja cíti a to následne ovplyvní aj vás v prítomnosti.

Teraz vám tento overený postup prinášam vo forme vedenej meditácie:

Uzdrav zranené dieťa v sebe

V tejto cca 20 min. vedenej meditácií získate:

Uzdrav zranené dieťa v sebe

A koľko vás to bude stáť?

Meditácia Uzdrav zranené dieťa v sebe stojí iba 25,- Eur (vrátane DPH).

Je to menej ako pätina ceny mojej individuálnej terapie a nahrávka vám ostane navždy. Môžete ju používať opakovane, kedykoľvek budete potrebovať.

Pokiaľ po vypočutí meditácie zistíte, že vás neoslovila, ponúkam vám GARANCIU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Ahoj Katka,
musím ti napísať, že čo sa týka tejto témy nebolo to pre mňa vôbec ľahké týmto prejsť a vrátiť sa do toho. Je iné o tom okrajovo hovoriť a iné vracať sa do toho. Keď som začala počúvať meditáciu, hneď som sa rozplakala a slzy mi tiekli až do kým som na konci "prišla do detskej izbičky".
Bolo to veľmi silné a vynárali sa mi rôzne situácie a spomienky, nie len jedna. Ale je úžasné, že som to smutné, osamelé, nesmelé a vystrašené dieťa v sebe mohla objať, venovať sa mu a zahrať sa s ním. Povzbudila som maličkú ja a pripomenula, čo všetko už dokázala a aká je úžasná.
Cítim, že sa k nej budem ešte vracať až dokým ju neuvidím ako usmievavé bezstarostné dievčatko.

PS: Je to úžasné spravené, veľká vďaka ❤ za to, čo robíš a ako prispievaš k pomoci ľuďom.
regresky
Kristína
Tato meditácia ma okamžite fakt že ukľudnila. Neviem, aké bude mat dlhodobé dopady, ale som aj na to zvedavý. Krátkodobé sú super;
ďakujem Katka.
regresky
Miro
Úžasne vedená meditácia.
Katka je veľmi autentická a prirodzená, v momente som sa aj cez nahrávku naladila a bola tam kde potrebuje byť z času na čas každý z nás - vo svojom vnútri.
Ďakujem Katke, ako za živé stretnutie tak aj za možnosť ďalej sa rozvíjať takto na diaľku.
Myslím si, že vnútorné dieťa by mal každý preventívne "navštíviť" aj keď akútne nepociťuje problém. Môže totiž byť hlboko skrytý, a ak aj žiadny nenájdete, zahrnúť sám seba láskou Váš život len zlepší.

Ešte raz ďakujem Katka ♥
Pekný večer pani Katka,
Včera som si pustila meditáciu na vnútorné dieťa a priznám sa, že som sa rozplakala. Myslím, že som to aj potrebovala, lebo ja som aj ten plač potláčala dlhé roky, nevedela som to dať zo seba von. Ale po tej meditácii sa cítim oveľa lepšie, akoby nejaká tá časť zo mňa opadla a uľavilo sa mi. J
Som rada, že sa mi vaša stránka zobrazila na fb. J Ste super človek.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
regresky
Andrea Dodo Jeníková

Absolvujte tento rituál práve teraz a doprajte si bezvýhradnú lásku a prijatie

Kliknite na Objednávam meditáciu a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Meditácia vám dorazí hneď po zaplatení, do vašej mailovej schránky.

Scroll to top