Objednávka meditácie

Uzdrav zranené dieťa v sebe

Objednávam si meditáciu Uzdrav zranené dieťa v sebe v hodnote 25,- EUR. 

Viem, že meditáciu dostanem v elektronickom formáte MP3 na svoj email, hneď po zaplatení objednávky.

Viem, že pokiaľ zistím, že táto meditácia nie je pre mňa, môžem 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške a bez otázok dostanem peniaze späť.

Uzdrav zranené dieťa v sebe
Úžasne vedená meditácia.
Katka je veľmi autentická a prirodzená, v momente som sa aj cez nahrávku naladila a bola tam kde potrebuje byť z času na čas každý z nás - vo svojom vnútri.
Ďakujem Katke, ako za živé stretnutie tak aj za možnosť ďalej sa rozvíjať takto na diaľku. Myslím si, že vnútorné dieťa by mal každý preventívne "navštíviť" aj keď akútne nepociťuje problém. Môže totiž byť hlboko skrytý, a ak aj žiadny nenájdete, zahrnúť sám seba láskou Váš život len zlepší.

Ešte raz ďakujem Katka ♥
Ahoj Katka,
musím ti napísať, že čo sa týka tejto témy nebolo to pre mňa vôbec ľahké týmto prejsť a vrátiť sa do toho. Je iné o tom okrajovo hovoriť a iné vracať sa do toho. Keď som začala počúvať meditáciu, hneď som sa rozplakala a slzy mi tiekli až do kým som na konci "prišla do detskej izbičky".
Bolo to veľmi silné a vynárali sa mi rôzne situácie a spomienky, nie len jedna. Ale je úžasné, že som to smutné, osamelé, nesmelé a vystrašené dieťa v sebe mohla objať, venovať sa mu a zahrať sa s ním. Povzbudila som maličkú ja a pripomenula, čo všetko už dokázala a aká je úžasná.
Cítim, že sa k nej budem ešte vracať až dokým ju neuvidím ako usmievavé bezstarostné dievčatko.

PS: Je to úžasné spravené, veľká vďaka ❤ za to, čo robíš a ako prispievaš k pomoci ľuďom.
regresky
Kristína

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na katka@regresky.sk, alebo volajte na +421 907 154 602.

Rada vám pomôžem 🙂 .