Ho´oponopono

Púšťanie, alebo odpúšťanie je neoddeliteľnou súčasťou mnohých terapeutických praxí, či učení. Má veľmi silné ozdravujúce účinky. Jednou z možností, ako (od)pustiť je aj táto havajská technika Ho´oponopono.

Ho´oponoponoJe to starý Havajský rituál, alebo mantra. Jeho pointou je uvedomenie si – a teda prijatie – úplnej stopercentnej zodpovednosti za seba, ale i za všetko, čo sa nám v živote stalo. Jeho súčasťou je aj následné opustenie negatívnych, bolestivých a nespracovaných emócií a programov.

Podľa starých havajských obyvateľov (a ja sa s týmto názorom stotožňujem) problémy vznikajú z myšlienok, zaťažených bolestivými a nespracovanými emóciami, a spomienkami na minulosť. Ho´oponopono je spôsobom – nástrojom, ako nastúpiť na cestu vnútorného odpustenia a tým i opustenia toxických myšlienok, emócií, spomienok a energií, ktoré narušujú a poškodzujú náš život.

Pritom je Ho´oponopono veľmi jednoduchá technika – zvládne ju naozaj každý. Napriek tomu, ale veľmi mocná:

  • Prinesie vám oslobodenie tela, duše a mysle
  • Uvoľníte pomocou nej zlé – negatívne energie, spomienky, myšlienky a pocity
  • Odbúrate programy, ktoré držia telo v negatívnom nastavení, spôsobujú nerovnováhu a neskôr i ochorenia a rôzne ďalšie problémy
  • Pomôže vám k vytvoreniu vnútorného šťastia, zlepšeniu vzťahov, uzdraveniu rôznych ochorení, či už na fyzickej úrovni, alebo na duševnej, či psychickej

Ako a prečo táto Havajská technika funguje, podrobne opisujem aj vo svojom článku na blogu (OD)pustite pomocou techniky Ho´oponopono. Ak ste ho ešte nečítali, určite Vám to odporúčam!

Osloboďte svoje telo, dušu i myseľ a vytvorte si vnútorné šťastie, pomocou tejto jednoduchej Havajskej techniky Ho´oponopono.

 

Techniku Ho´oponopono si stiahlo už cez 1330 ľudí, napísali o nej:

 

Ahoj Katka,

včera som si robila havajskú meditáciu. Bol to zaujímavý zážitok. Aj s rôznymi fyzickými bolesťami. Cítim sa omnoho lepšie teraz. Ďakujem srdečne!

Gabika Mezeiova

V prípade akýchkoľvek problémov mi prosím píšte na katka@regresky.sk .

Scroll to top