Splnené prianie

Máte už toho dosť, byť neustále v roli obete?

Chcete uchopiť svoj osud pevne do vlastných rúk?

Chcete radosť, zo splneného – aj najtajnejšieho želania, prežívať každý deň?

Tak teraz môžete!

Toto je nástroj, ktorý vám umožní vaše prianie si určite splniť!

Volám sa Katarína Jarombeková, a už roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie). Už dávno nerobím počas individuálnych stretnutí s klientom iba samotnú terapiu. V značnej miere učím svojich klientov, že sú tvorcami.

regresky

Viete o tom, že všetko, čo vo svojom živote máte, alebo nemáte, ste si pritiahli sami? Či už tomu veríte, alebo nie, je to skutočne tak. Svojimi myšlienkami, ktoré máme dnes, si tvoríme svoj zajtrajšok. Tak čo keby ste svoje myšlienky a emócie smerovali tým smerom, k čomu sa ozaj chcete dostať?

Jedným z nástrojov, ako si do svojho života pritiahnete vysnenú realitu, je vizualizácia. Veľakrát sa ale stretávam u svojich klientov so skúsenosťou, že im robí ťažkosti meditovať, dokonca aj pri vedených meditáciách. Nie to ešte, aby si sami počas meditácie čokoľvek vytvárali – teda aktívne vizualizovali.

Preto som sa rozhodla, že nahrám ďalšiu meditáciu, ktorá bude zameraná práve na vizualizovanie. Na priťahovanie si do svojho života toho, čo v skutočnosti naozaj chceme. Pretože – vy sami ste tvorcami svojho života, aj svojho šťastia.

Mojím úprimným želaním je, aby ste aj vy objavili v sebe tento tvorivý princíp, túto božskosť, to vedomie, že si viete a môžete vytvoriť všetko to, po čom túžite.

vedená meditácia Splnené prianie

V tejto 19 min. meditácií vás prevediem účinnou vizualizáciou

Splnene prianie

A koľko vás to bude stáť?

Meditácia Splnené prianie stojí iba 22,- Eur (vrátane DPH).

Je to menej ako pätina ceny mojej individuálnej terapie a nahrávka vám ostane navždy. Môžete ju používať opakovane, kedykoľvek budete potrebovať.

Možno sa ešte pýtate?

Prinesie mi skutočne táto meditácia to, po čom túžim?

Táto meditácia nie je určená pre tých, ktorí neprijali (aspoň zatiaľ) zodpovednosť za svoj život,  a ktorí veria, že veci „sa im dejú samé“. V takomto prípade vám táto meditácia nijako nepomôže a sú to pre vás vyhodené peniaze.

Aj keď, samozrejme, môže pomôcť tým z vás, ktorí už ste aspoň na nejakej „hranici“ – ktorí už vidíte a vnímate, že veci sa nedejú len tak – ale že si ich zrejme sami vytvárate, alebo priťahujete.

Je určená najmä vám, ktorí ste pochopili, že potrebujete konečne vystúpiť z role obete. Tým, ktorí si uvedomujete, že ste sami tvorcami svojho života. A pokiaľ budete túto meditáciu vedome robiť denne, po dobu aspoň 30, alebo viac dní, uvidíte, že sa niečo vo vašom živote skutočne zmení. Začnete si všímať úžasné náhody a synchronicity, ktoré sa začnú vo vašom živote diať.

Veď aj jeden z najväčších mysliteľov tohto sveta, Albert Einstein, tvrdil: „Predstavivosť je všetko. Je to ukážka budúcich atrakcií života.“

Pokiaľ však i po vypočutí meditácie zistíte, že vás neoslovila, ponúkam vám GARANCIU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Milá Katka, ďakujem vám za užasne meditácie, ktoré mi od vás prišli mailom. Musím povedať, že mňa moc neoslovovali meditácie, ale povedala som si, že vaše skúsim. A neľutujem, máte krásny hlas a veľmi príjemne sa počúvali. A prvýkrát sa mi podarilo sústrediť a všetko si predstaviť. Miestami som predstavu vnímala a pozorovala priamo od seba a miestami som sa videla pred sebou a cely ten proces som vnímala ako divák.

Ešte raz vám ďakujem a verím, že sa mi podarí v najbližšej dobe k vám prísť aj na terapiu. 😊
regresky
Michaela
Katka, je to krásne. Určite to budem počúvať veľa krát. Ste úžasná. Ďaaaaakujem ❤️❤️❤️❤️
regresky
Tatiana
Skvelá meditácia, veľmi príjemne sprevádzaná a doplnená na pozadí dokonale zvolenou hudbou. Krásne som sa uvoľnila a dovolila si všetko, k čomu ma hlas v meditácii nabádal.
Byť tvorcom svojho života, vedieť si priať, vedieť si načrieť je pre mňa momentálne dôležitou témou a táto meditácia je rozhodne jedným z nástrojov, ktoré mi pomôžu približovať sa k tomu.
Ďakujem a rozhodne odporúčam.
Splnené prianie
Mária H.
Počas tejto meditácie cítim neuveriteľný pokoj a bezpečie. Bezpečie dovoliť si znovu snívať a byť tvorca svojho života. Cítim sa veľmi príjemne. Ďakujem za tak krásnu pomôcku.
regresky
Dominika

Chyťte opraty vášho života pevne do svojich rúk práve teraz a staňte sa tak skutočnými tvorcami svojho života!

 Teraz hneď môžete začať prežívať radosť zo želania, ktoré sa vám splní.

Kliknite na Objednať meditáciu a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Meditácia k vám dorazí hneď po zaplatení do vašej mailovej schránky.

Scroll to top