Objednávka meditácie

Som bohyňa

Objednávam si meditáciu Som bohyňa  v hodnote 15,- EUR, 19,- EUR, alebo 23,- EUR. 

Viem, že meditáciu dostanem v elektronickom formáte MP3 na svoj email, hneď po zaplatení objednávky.

Viem, že pokiaľ zistím, že táto meditácia nie je pre mňa, môžem 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške a bez otázok dostanem peniaze späť.

Vyberte jednu z nasledujúcich možností 🙂

Som Bohyna
Ďakujem, že som mala možnosť vypočuť si Katkinu meditáciu a ponoriť sa do nej. Prišla v pravý čas, ako na zavolanie.
Katka ma veľmi príjemný hlas, vďaka ktorému som nemala problém uvoľniť sa. V pozadí je veľmi príjemná hudba a meditácia sama o sebe je zaujímavá a úplne iná, ako som doteraz mala možnosť počuť.

Veľmi mi pomohla nahliadnuť do svojho vnútra a odkryť programy, ktoré sú hlboko potláčane. Naplnila ma kľudom a energiou zároveň a pomohla mi odpustiť si to, čo ma dlhšie ťažilo.

Určite všetkým odporúčam, je to balzam pre ženskú dušu. 🙂
Katkina meditácia je balzam pre ženu, dušu ženy. V pozadí je krásna hudba, ktorá ju úplne podčiarkla a veľmi ľahko som sa dokázala uvoľniť a poddať celému procesu. Katkin hlas je veľmi príjemný, na mňa pôsobil uzemňujúco a spolu s hudbou boli ovlažením.

Starostlivo vybranými slovami som sa nechala viesť a unášať. Tesne pred koncom som bola tak uvoľnená a zároveň akoby načerpaná energiou a zregenerovaná, že som si dovolila zaspať.
K meditácii sa budem vracať, pretože ponúka viacej. Aj práce so svojim vnútrom, hlavne ak nie ste na to zvyknutý. Za seba môžem odporúčať.
regresky
Mária Prváková Znancová

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na katka@regresky.sk, alebo volajte na +421 907 154 602.

Rada vám pomôžem 🙂 .