Som bohyňa

V tejto uponáhľanej dobe sme my ženy zabudli byť nežné, citlivé, intuitívne – nepočúvame sa. Potlačili sme v sebe svoju prirodzenú podstatu – svoju ženu v sebe.
Odpradávna sme my ženy boli úzko späté a previazané s Matkou prírodou – s Matkou Zemou.
Riadili sme sa intuíciou a vnútorným vedením.
Žena je celé veky tvorivou bytosťou.
Platí to aj dnes, i keď to tak možno necítite.
Stále môžeme byť sami sebou, nežné, ženské a intuitívne – také, aké nás príroda stvorila.

Volám sa Katarína Jarombeková, a už roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie) – sprevádzam i mnohé ženy, ktoré svoje ženstvo potlačili. Pomocou terapeutických nástrojov čistíme ich staré negatívne programy, ktoré sú dôsledkom rokmi, častokrát až po generácie, potlačovaného ženstva.

Celé storočia v nás ženách pestovali poddajnosť a poslušnosť – žena nemala v našej spoločnosti žiaden hlas. Aj preto veľakrát počas regresných terapií s mojimi klientkami riešime práve vnútornú ženu, ktorá je utlačená, nevýrazná, utiahnutá až bojazlivá.

Regresky

Preto som pre vás, milé ženy, pripravila túto úžasnú meditáciu

Som bohyňa

Objavte v sebe túto bohyňu aj vy – v 30-mitútovej vedenej meditácii.
Som Bohyna

A koľko vás to bude stáť?

Veľmi si prajem, aby bola táto meditácia dostupná pre každú ženu, a preto sú nižšie ceny tri. 🙂 Slobodne si vyberte tú, s ktorou súzniete.

15,- Eur (vrátane DPH)

Optimalizujem svoje náklady

19,- Eur (vrátane DPH)

Beriem zlatú strednú cestu

23,- Eur (vrátane DPH)

Som štedrá, chcem Katku a jej tvorbu podporiť 🙂

Pokiaľ po vypočutí meditácie zistíte, že vás neoslovila, ponúkam vám GARANCIU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Dobrý deň Katka, chcela som sa Vám veľmi pekne poďakovať za túto meditáciu.
Ďakujem!
Niektoré veci sa ťažko vysvetľujú, ale táto meditácia lieči tak hlboké veci u mňa... Proste ďakujem... Prajem Vám nádherné dni
regresky
Zuzana
Dobrý deň, Katka 😊
.....včera večer som si pustila vašu meditáciu, ktorú ste darovala. Bola veľmi krásna, jemná, nežná 🥰 pohladila a priniesla mi pokoj. A cítila som počas nej, že toto je ONO, toto som ja a v tomto mi je dobre 😇......určite ju budem počúvať často a ladiť sa podľa nej každý deň.
Ešte raz Vám ďakujem ❤️🙏🥰
regresky
Elena Valencínová
Opäť raz príjemná a láskavá meditácia, ktorá upriami pozornosť tam, kde je potrebné. S citom a pod vedením príjemného Katkinho hlasu ukľudní a pohladí dušu. Ďakujem ❤️❤️❤️
regresky
Mirka
Katkina meditácia je balzam pre ženu, dušu ženy. V pozadí je krásna hudba, ktorá ju úplne podčiarkla a veľmi ľahko som sa dokázala uvoľniť a poddať celému procesu. Katkin hlas je veľmi príjemný, na mňa pôsobil uzemňujúco a spolu s hudbou boli ovlažením.

Starostlivo vybranými slovami som sa nechala viesť a unášať. Tesne pred koncom som bola tak uvoľnená a zároveň akoby načerpaná energiou a zregenerovaná, že som si dovolila zaspať.
K meditácii sa budem vracať, pretože ponúka viacej. Aj práce so svojim vnútrom, hlavne ak nie ste na to zvyknutý. Za seba môžem odporúčať.
Ďakujem, že som mala možnosť vypočuť si Katkinu meditáciu a ponoriť sa do nej. Prišla v pravý čas, ako na zavolanie.
Katka ma veľmi príjemný hlas, vďaka ktorému som nemala problém uvoľniť sa. V pozadí je veľmi príjemná hudba a meditácia sama o sebe je zaujímavá a úplne iná, ako som doteraz mala možnosť počuť.

Veľmi mi pomohla nahliadnuť do svojho vnútra a odkryť programy, ktoré sú hlboko potláčane. Naplnila ma kľudom a energiou zároveň a pomohla mi odpustiť si to, čo ma dlhšie ťažilo.

Určite všetkým odporúčam, je to balzam pre ženskú dušu. 🙂

Doprajte si stretnutie so svojou bohyňou práve teraz.

Kliknite na Túto meditáciu určite chcem a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Meditácia vám dorazí hneď po zaplatení, v odkaze na MP3 súbor, do vašej mailovej schránky.

Scroll to top