fbpx

Som bohyňa

V tejto uponáhľanej dobe sme my ženy zabudli byť nežné, citlivé, intuitívne – nepočúvame sa. Potlačili sme v sebe svoju prirodzenú podstatu – svoju ženu v sebe.
Odpradávna sme my ženy boli úzko späté a previazané s Matkou prírodou – s Matkou Zemou.
Riadili sme sa intuíciou a vnútorným vedením.
Žena je celé veky tvorivou bytosťou.
Platí to aj dnes, i keď to tak možno necítite.
Stále môžeme byť sami sebou, nežné, ženské a intuitívne – také, aké nás príroda stvorila.

Volám sa Katarína Jarombeková, a už roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie) – sprevádzam i mnohé ženy, ktoré svoje ženstvo potlačili. Pomocou terapeutických nástrojov čistíme ich staré negatívne programy, ktoré sú dôsledkom rokmi, častokrát až po generácie, potlačovaného ženstva.

Celé storočia v nás ženách pestovali poddajnosť a poslušnosť – žena nemala v našej spoločnosti žiaden hlas. Aj preto veľakrát počas regresných terapií s mojimi klientkami riešime práve vnútornú ženu, ktorá je utlačená, nevýrazná, utiahnutá až bojazlivá.

Preto som pre vás, milé ženy, pripravila túto úžasnú meditáciu

Som bohyňa

Objavte v sebe túto bohyňu aj vy – v 30-mitútovej vedenej meditácii.
Som Bohyna

A koľko vás to bude stáť?

Veľmi si prajem, aby bola táto meditácia dostupná pre každú ženu, a preto sú nižšie ceny tri. 🙂 Slobodne si vyberte tú, s ktorou súzniete.

13,- Eur (vrátane DPH)

Optimalizujem svoje náklady

17,- Eur (vrátane DPH)

Beriem zlatú strednú cestu

22,- Eur (vrátane DPH)

Som štedrá, chcem Katku a jej tvorbu podporiť 🙂

Pokiaľ po vypočutí meditácie zistíte, že vás neoslovila, ponúkam vám GARANCIU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Dobrý deň, Katka 😊
.....včera večer som si pustila vašu meditáciu, ktorú ste darovala. Bola veľmi krásna, jemná, nežná 🥰 pohladila a priniesla mi pokoj. A cítila som počas nej, že toto je ONO, toto som ja a v tomto mi je dobre 😇......určite ju budem počúvať často a ladiť sa podľa nej každý deň.
Ešte raz Vám ďakujem ❤️🙏🥰
Elena Valencínová
Katkina meditácia je balzam pre ženu, dušu ženy. V pozadí je krásna hudba, ktorá ju úplne podčiarkla a veľmi ľahko som sa dokázala uvoľniť a poddať celému procesu. Katkin hlas je veľmi príjemný, na mňa pôsobil uzemňujúco a spolu s hudbou boli ovlažením.

Starostlivo vybranými slovami som sa nechala viesť a unášať. Tesne pred koncom som bola tak uvoľnená a zároveň akoby načerpaná energiou a zregenerovaná, že som si dovolila zaspať.
K meditácii sa budem vracať, pretože ponúka viacej. Aj práce so svojim vnútrom, hlavne ak nie ste na to zvyknutý. Za seba môžem odporúčať.
Opäť raz príjemná a láskavá meditácia, ktorá upriami pozornosť tam, kde je potrebné. S citom a pod vedením príjemného Katkinho hlasu ukľudní a pohladí dušu. Ďakujem ❤️❤️❤️
Mirka
Ďakujem, že som mala možnosť vypočuť si Katkinu meditáciu a ponoriť sa do nej. Prišla v pravý čas, ako na zavolanie.
Katka ma veľmi príjemný hlas, vďaka ktorému som nemala problém uvoľniť sa. V pozadí je veľmi príjemná hudba a meditácia sama o sebe je zaujímavá a úplne iná, ako som doteraz mala možnosť počuť.

Veľmi mi pomohla nahliadnuť do svojho vnútra a odkryť programy, ktoré sú hlboko potláčane. Naplnila ma kľudom a energiou zároveň a pomohla mi odpustiť si to, čo ma dlhšie ťažilo.

Určite všetkým odporúčam, je to balzam pre ženskú dušu. 🙂

Doprajte si stretnutie so svojou bohyňou práve teraz.

Kliknite na Túto meditáciu určite chcem a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Meditácia vám dorazí hneď po zaplatení, v odkaze na MP3 súbor, do vašej mailovej schránky.

Scroll to top