sluby

Prísahy / Sľuby / Predsavzatia…

alebo Ako sa dokážeme blokovať
(príklad z praxe)

Začal sa nový rok a pre veľa z nás je to čas, keď si dávame rôzne predsavzatia, sľuby, či iné plány, ako zlepšíme svoj život. Tak som sa rozhodla k tomu niečo málo napísať. Vlastne ma inšpirovala moja dnešná klientka. Prečítajte si jej príbeh:

Monika, moja pravidelná klientka, ma dnes oslovila s prosbou o čistenie. Už dávnejšie v minulosti mala zvláštne sny ohľadom svadby. Momentálne s priateľom rozmýšľajú o svadbe a jej sny sa rapídne zhoršili. Bývajú až desivé. Poprosila ma, aby som to skontrolovala a prečistila cez SRT (Spiritual Response Therapy). Čistenie ukázalo, že sa jedná o skryté sľuby z dávnej minulosti, resp. prísahy zo srdca, náboženského charakteru. Súčasťou bol aj sľub čistoty (zrieknutie sa intímneho života).

Sľuby majú hlboký účinok

Robert E. Detzler, zakladateľ SRT, tvrdí, že je lepšie nerobiť žiadne sľuby. Sľuby, ktoré dávame, buď vedome, alebo aj nevedome, môžu mať hlboký účinok na naše životy. A siahajú až do minulých existencií. Môže to začať nevinným novoročným predsavzatím – napríklad, že začneme cvičiť. Sľub sa môže stať cieľom, ktorým podoprieme naše myšlienky, a tie napokon prerastú v posadnutosť. Nehovoriac o tom, ak sa nám náš sľub nepodarí uskutočniť. Začneme mať výčitky svedomia a trestať sami seba, že sme nesplnili, čo sme si sľúbili. Môže nás to obťažovať dňom aj nocou. A dokonca, ak sa jedná o tzv. prísahy zo srdca, môžeme si to preniesť aj do ďalších existencií, ako sa to stalo aj mojej klientke Monike.

U Moniky boli sľuby a prísahy samozrejme vyčistené. Jej múdre podvedomie jej takto krásne dalo najavo, že má na duši ťažobu – sľuby, ktoré ju blokujú a zväzujú a nedovoľujú jej slobodne sa prejaviť. Cítila sa lepšie už po čistení. Verím, že ju prestanú strašiť aj zlé sny.

Detzler odporúča z času na čas odvolať všetky sľuby.

Môžete tak urobiť aj sami doma. Jednoducho požiadajte svoje Vyššie Ja o vyčistenie sľubov, alebo opakujte prehlásenie:

„Zriekam sa všetkých prísah a sľubov. A zostávam teraz úplne otvorený/á každodennému vnútornému vedeniu a rozhodnutiam, ktoré sú pre moje najvyššie dobro tu a teraz. Som v poriadku taký/á, aký/á som, chválim Vesmírny Zdroj.“

S láskou,
Katka

2 thoughts on “Prísahy / Sľuby / Predsavzatia…

 1. Odpovedať
  Martina Hrašnová - 14. februára 2023

  Ďakujem Katka….Určite to väčšina z nás potrebuje na pravidelnej báze …..prečistenie je úžasný rituál 🙏🤍

  1. Odpovedať
   Katarína Jarombeková - 15. februára 2023

   Aj ja ďakujem Martinka. 🙂 Rado sa stalo, 🙏🤍 teším sa, že pomáha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to top