sľuby

Dávate si novoročné predsavzatia, či sľuby?

Robte to opatrne! Prečo?

Začal sa nový rok a všade okolo seba vidím a čítam o všelijakých novoročných predsavzatiach, sľuboch, a kadejakých plánoch, čo všetko v našom živote zmeníme. Predsavzatia či sľuby však majú obrovský účinok – a nie vždy pozitívny. Odkedy poznám SRT (Spiritual Response Therapy), dávam veľký pozor na to, čo komu – ale aj sama sebe, sľubujem.

Prečítajte si, ako moju klientku obmedzoval v prítomnosti jej starý sľub z dávnej minulosti:

Monika, moja pravidelná klientka, ma oslovila s prosbou o čistenie. Už dávnejšie v minulosti mala zvláštne sny ohľadom svadby. Momentálne s priateľom rozmýšľajú o svadbe a jej sny sa rapídne zhoršili. Bývajú až desivé. Poprosila ma, aby som to skontrolovala a prečistila cez SRT. Čistenie ukázalo, že sa jedná o skryté sľuby z dávnej minulosti, resp. prísahy zo srdca, náboženského charakteru. Súčasťou bol aj sľub čistoty (zrieknutie sa intímneho života).

 

Sľuby majú hlboký účinok

Robert E. Detzler, zakladateľ SRT, tvrdí, že je lepšie nerobiť žiadne sľuby. Sľuby, ktoré dávame, buď vedome, alebo aj nevedome, môžu mať hlboký účinok na naše životy. A siahajú až do minulých existencií.

Môže to začať nevinným novoročným predsavzatím – napríklad, že začneme cvičiť. Sľub sa môže stať cieľom, ktorým podoprieme naše myšlienky, a tie napokon prerastú v posadnutosť. Nehovoriac o tom, ak sa nám náš sľub nepodarí uskutočniť. Začneme mať výčitky svedomia a trestať sami seba, že sme nesplnili, čo sme si sľúbili. Môže nás to obťažovať dňom aj nocou. A dokonca, ak sa jedná o tzv. prísahy zo srdca, môžeme si to preniesť aj do ďalších existencií, ako sa to stalo aj mojej klientke Monike.

U Moniky boli sľuby a prísahy samozrejme vyčistené. Jej múdre podvedomie jej takto krásne dalo najavo, že má na duši ťažobu – sľuby, ktoré ju blokujú a zväzujú a nedovoľujú jej slobodne sa prejaviť. Cítila sa lepšie už po čistení. Verím, že ju prestanú strašiť aj zlé sny.

Od istej doby si sľuby a predsavzatia pravidelne čistím. Mala som totiž podobnú skúsenosť, ako moja klientka. Mňa zablokoval sľub – alebo skôr predsavzatie – z prítomného života. Vytvorila som ho podvedome, ani som o ňom netušila. Upozornilo ma na to moje Vyššie Ja pri čistení.

Keď som svoj sľub vyčistila a (pre istotu) sa ho aj zriekla, akoby mi odpadol balvan zo srdca. 🙂 (Ako to môžete urobiť aj vy sami doma, nájdete v závere tohto článku.)

Odvtedy žiadne sľuby a novoročné predsavzatia nerobím. Robím skôr rozhodnutia, alebo priania (formou nástenky želaní – viď môj príspevok na FB, alebo si svoje prianie napíšem formou zoznamu). Je to jeden zo spôsobov, ako dať Tvorivému princípu na vedomie, ktorou cestou sa chcem uberať, alebo čo je mojím zámerom v blízkej, či vzdialenejšej budúcnosti. 🙂

Ako vytvoriť nástenku želaní, či napísať si zoznam – alias prianie, nájdete v mojom ebooku 4 zaručené metódy, ako si do svojho života pritiahnete svoju vysnenú realitu, ktorý si môžete stiahnuť úplne ZADARMO na mojich stránkach.

 

Ako zrušiť staré sľuby a predsavzatia?

Detzler odporúča z času na čas odvolať všetky sľuby. Môžete tak urobiť aj sami doma. Jednoducho požiadajte svoje Vyššie Ja o vyčistenie sľubov, alebo opakujte prehlásenie:

„Zriekam sa všetkých prísah a sľubov. A zostávam teraz úplne otvorený/á každodennému vnútornému vedeniu a rozhodnutiam, ktoré sú pre moje najvyššie dobro, tu a teraz. Som v poriadku taký/á, aký/á som, chválim Vesmírny Zdroj.“

S láskou,
Katka

Scroll to top