Rituál odpustenia

„Odpustenie je dar, ktorý prinášaš sám sebe.“
/neznámy autor/

Neustále niekto vo vašom okolí prekračuje vaše hranice a vy už toho máte po krk?

Máte vo svojom živote človeka, ktorému potrebujete odpustiť? Niekoho, kto vám ublížil a vy mu to neviete zabudnúť?

Najťažšie sa odpúšťa našim najbližším.

Volám sa Katarína Jarombeková, a už roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie). Najsilnejšou a najoslobodzujúcejšou časťou mojich individuálnych terapií s klientmi býva práve odpúšťanie – má veľmi uzdravujúce účinky.

No nie vždy je klient pripravený odpustiť. A to je práve preto, že ešte stále nemá spracované negatívne emócie, ktoré pri ublížení vznikli. Preto svojich klientov vediem najprv konfrontáciou s blízkou osobou, ktorá im ublížila. Klient totiž potrebuje zo seba uvoľniť negatívne emócie a energie, ktoré pri ublížení vznikli. Tieto často pochádzajú ešte z detstva a bývajú hlboko potlačené. A nie vždy sa podarí odpustiť úplne všetko. Niekedy je potrebné pracovať s klientom opakovane.

Regresky

Nakoľko zďaleka nestihnem urobiť toľko individuálnych terapií, koľko je záujem, rozhodla som sa, že tento rituál odpustenia urobím tak, aby si ním mohol každý prechádzať sám, a ak to bude potrebné, aj viac krát.

Najsilnejšou negatívnou energiou je hnev a nenávisť. Je to, akoby ste si doslova dennodenne dávali po lyžičke jedu. Postupne otrávite celé svoje telo. Preto je odpustenie najdôležitejšou súčasťou aj mojich individuálnych terapií.

Teraz vám tento oslobodzujúci rituál prinášam vo forme vedenej meditácie:

Rituál odpustenia

V tejto cca 20 min. vedenej meditácií vás prevediem celým procesom (OD)PUSTENIA.
Rituál odpustenia

A koľko vás to bude stáť?

Rituál odpustenia stojí iba 25,- Eur (vrátane DPH).

Je to menej ako pätina mojej individuálnej terapie a nahrávka vám ostane navždy. Môžete ju používať opakovane, koľko len chcete.

Pokiaľ po vypočutí rituálu zistíte, že vás neoslovil, ponúkam vám GARANCIU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

Reakcie tých, čo si rituál odpustenia už vypočuli:

Katka,
Ďakujem Ti! Tento rituál mi veľmi pomohol; človek sa cíti konečne ľahší.
Nie je to žiadna jednorazovka, počúvala som ho už trikrát. A chcem Ti povedať, že aj keď sa mi bolesť znova drala na povrch, rituál mi pri tretom počutí pripomenul moju voľbu, vôľu mame odpustiť… a bolo mi opäť dobre.
Ešte raz veľké ďakujem ❤ 🙏
regresky
Lujza
Kati ja som nevedel, že mám tento problém. Ale fakt Ta asi viedla nejaká vyššia moc k tomu, aby si sa mi ozvala a ja som toto absolvoval…
Inak, dokážeš ľudí úžasne viest.
Určíte si rituál o par dni pustím znova.
Teraz si idem užívať tuto super energiu!
regresky
Ivan

Absolvujte tento rituál práve teraz a doprajte si oslobodzujúce (OD)PUSTENIE.

Kliknite na Objednať rituál a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Rituál vám dorazí hneď po zaplatení, ako MP3 súbor, do vašej mailovej schránky.

Scroll to top