Rituál čistenia

Pri práci s SRT som u mnohých svojich klientov narazila na programy, ktoré sa vracajú – pretože sú skryté veľmi hlboko v podvedomí. Zvyčajne ide o staré programy, ktoré mohli vzniknúť vo veľmi rannom detstve klienta, no veľakrát pochádzajú až z minulých existencií.

Rituál čisteniaTakýmto programom môže byť hnev, strach, nenávisť, sebatrestanie, vina, nízka sebahodnota – či sebaúcta, a mnohé iné.

R. Detzler – zakladateľ SRT, používal, ako pomôcku pri čistení takýchto programov, meditáciu. Rada by som pomohla čo najviac ľuďom, aby sa zbavili takýchto deštrukčných programov, no môj čas je obmedzený – zvládnem len určitý počet terapií.
A preto som sa rozhodla, že takúto meditáciu nahrám a sprístupním ju každému z vás. 🙂

Zbavte sa raz a navždy starých, hlboko usadených programov pomocou tejto meditačnej techniky.

 

Rituál čistenia si stiahlo už cez 1100 ľudí, napísali o ňom:

Katka, ten rituál očistenia je silný, skvelý aj som si poplakala. Ďakujem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Tatiana

 

 

Pekný večer Katka,

Ja len chcem dať prvú spätnú väzbu z prvej meditácie. Robila som si Rituál čistenia a určite ma to dostatočne namotivovalo si kúpiť ďalšie, už som si ich pozerala. Tá meditácia bola krásna, netušila som, že toto sa dá pri tom zažiť, skutočne až som sa rozplakala od šťastia keď som videla svoje vyššie ja. Bolo to neopísateľné a veľmi sa teším, že ma k tebe kamarátka nasmerovala.

Ďakujem, prajem ešte pekný večer. 🙂

Klaudia

 

 

Dobrý deň prajem,

včera som si od Vás stiahla meditáciu Rituál čistenia a veľmi som sa na ňu tešila. Večer som si ju pustila Váš príjemný hlas ma zaviedol do môjho chrámu, kde som určite niečo vyčistila, lebo som sa cítila clivo a bolo mi na plakanie. Potom to postupne povolilo 🙂  Večer pred spaním som cítila, že niečo sa udialo, lebo som bola unavená. A môžem povedať, že v tej polohe ako som si ľahla som sa aj ráno zobudila. Žiadne otáčanie, prehadzovanie… Noc ubehla veľmi rýchlo a muž mi povedal to isté, hoci on si to ani nerobil  🙂

Prajem krásny dník a teším sa na Vašu meditáciu na Čistenie čakier.

Aďka

 

 

Milá Katka,

ďakujem, ďakujem, ďakujem miliónkrát. Bolo to úžasné, krásna meditácia, milý hlas, úžasný návod. Zahodila som tam veľa zložiek a ešte aj knihu. Dnes sa cítim ľahšia a oveľa lepšie ako v predchádzajúcich dňoch. Veľmi mi  to pomohlo. Myslím, že tam pôjde ešte veľa zložiek, v čistení budem pokračovať.

Veľmi si cením, že si pre nás toto spravila.

Prajem ti všetko dobré.

Alena

 

 

…….děkuji Vám z celého srdce za tuto nádhernou meditaci Rituál čistenia…. dnes po těžkém dni mne opět postavila na nohy…. Vaše meditace zafungovala v den, kdy už nepomáhalo nic… ještě jednou moc děkuji…

Děkuji…

Zuzana

 

 

Dobrý deň.
Chcem sa veľmi pekne poďakovať. Nádherný pocit, meditáciu som precítila, preplakala… Uľavilo sa mi, budem si to viackrát púšťať. Srdečná vďaka, za vašu ochotu.
S láskou,

J.

 

V prípade akýchkoľvek problémov mi prosím píšte na katka@regresky.sk .

Scroll to top