fbpx

Rituál čistenia

Pri práci s SRT som u mnohých svojich klientov narazila na programy, ktoré sa vracajú – pretože sú skryté veľmi hlboko v podvedomí. Zvyčajne ide o staré programy, ktoré mohli vzniknúť vo veľmi rannom detstve klienta, no veľakrát pochádzajú až z minulých existencií.

Rituál čisteniaTakýmto programom môže byť hnev, strach, nenávisť, sebatrestanie, vina, nízka sebahodnota – či sebaúcta, a mnohé iné.

R. Detzler – zakladateľ SRT, používal, ako pomôcku pri čistení takýchto programov, meditáciu. Rada by som pomohla čo najviac ľuďom, aby sa zbavili takýchto deštrukčných programov, no môj čas je obmedzený – zvládnem len určitý počet terapií.
A preto som sa rozhodla, že takúto meditáciu nahrám a sprístupním ju každému z vás. 🙂

Zbavte sa raz a navždy starých, hlboko usadených programov pomocou tejto meditačnej techniky.

 

Rituál čistenia si stiahlo už cez 420 ľudí, napísali o ňom:

Dobrý deň prajem,

včera som si od Vás stiahla meditáciu Rituál čistenia a veľmi som sa na ňu tešila. Večer som si ju pustila Váš príjemný hlas ma zaviedol do môjho chrámu, kde som určite niečo vyčistila, lebo som sa cítila clivo a bolo mi na plakanie. Potom to postupne povolilo 🙂  Večer pred spaním som cítila, že niečo sa udialo, lebo som bola unavená. A môžem povedať, že v tej polohe ako som si ľahla som sa aj ráno zobudila. Žiadne otáčanie, prehadzovanie… Noc ubehla veľmi rýchlo a muž mi povedal to isté, hoci on si to ani nerobil  🙂

Prajem krásny dník a teším sa na Vašu meditáciu na Čistenie čakier.

Aďka

 

 

Milá Katka,

ďakujem, ďakujem, ďakujem miliónkrát. Bolo to úžasné, krásna meditácia, milý hlas, úžasný návod. Zahodila som tam veľa zložiek a ešte aj knihu. Dnes sa cítim ľahšia a oveľa lepšie ako v predchádzajúcich dňoch. Veľmi mi  to pomohlo. Myslím, že tam pôjde ešte veľa zložiek, v čistení budem pokračovať.

Veľmi si cením, že si pre nás toto spravila.

Prajem ti všetko dobré.

Alena

 

 

…….děkuji Vám z celého srdce za tuto nádhernou meditaci Rituál čistenia…. dnes po těžkém dni mne opět postavila na nohy…. Vaše meditace zafungovala v den, kdy už nepomáhalo nic… ještě jednou moc děkuji…

Děkuji…

Zuzana

 

V prípade akýchkoľvek problémov mi prosím píšte na katka@regresky.sk .

Scroll to top