referencie

Referencie


Zdravím Vás Katka.

Po poslednom čistení sa cítim veľmi dobre. Ďakujem.

Veci sa pohli v správnom smere.
Netrápia ma viac záležitosti, ktoré sme prečistili SRT metódou. A ak sa niečo objaví, viem ako to upokojiť. Plnia sa mi želania.
Praktikujem meditácie, čítam si afirmácie, ...
Audiokniha AKO SA MAŤ RÁD je výborná pomôcka, návod ako začať pracovať na sebe, so sebou.
Veľká vďaka za to.

Peťka


"Pekný podvečer, Katka.🍀

Hlásim sa po cca 6 týždňoch.

Cítim, že čistenia prinášajú plody. Pracujem na vidieku, v horách, kde je čistejšia energia ako v meste. Cítim sa voľnejšie. Ešte budem potrebovať čistenie, len čakám, kedy sa skonkretizuje presný motív. Vaše ebooky sú tiež úžasnou pomocou. Cez ochotu odpustiť sa dostávam pomaly k odpúšťaniu.

So želaním všetkého krásneho a do počutia,

IB💚"


"Dobrý den, Katko,

doufám, že se máte dobře. Chtěla jsem Vám napsat ještě malý feedback.

První čištění bylo u mě hlubší nebo toho bylo více, a projevilo se to i na jeho doznívání. Jeho energie doznívání/pracování trvaly cca. po tři dny. To, co se vyčistilo, cítím, že je vyřešeno.
Teď při druhém čištění, přišla úleva okamžitě.

Kromě celkové vnitřní změny, (která je opravdu významná a její míru si člověk uvědomuje časem, jak přicházejí různé situace), jsem chtěla popsat ještě jeden pocit.
Vždy se po naší spolupráci cítím silnější. A to ne ve smyslu, že vše dokážu/zvládnu - v tom u mě problém nebyl - ale cítím se být silnější v důvěře v proces. V důvěře, že vše je tak jak má být, že je vše v pořádku, v tom "tady a teď", které je nesmírně důležité. A to je báječné, protože z jiného zdroje vím, že jsem na tom měla pracovat. Přináší to velké zklidnění.

Děkuji za Vaší práci a mějte se báječně ❤."

L.


"Katku poznám už niekoľko rokov, a jej služby som využila mnohokrát. Obvykle sa na ňu obrátim v situácii, keď si už sama neviem pomôcť, a keď zlyhalo niekoľko iných spôsobov, ktoré som skúsila. Či už pri zdravotných problémoch, zložitých vzťahových situáciách, vážnych pracovných stretnutiach, rokovaniach. Pre dcéru, manžela, pre seba a pre blízkych. Veľké a úprimné ďakujem Katka, robíš zázraky :-). Vždy si nám pomohla a tiež si vždy pomohla ľudom, ktorých som na Teba odporučila :-)"

Michaela


„Racionálni ľudia ako ja v podstate vôbec nerozumejú, prečo by malo fungovať na akékoľvek problémy nejaké kývanie kyvadlom či meditačné hĺbanie sa v obrazoch vyvolaných v podvedomí. Možno je to placebo, ktovie. Podstatné je, že to funguje – niekedy naozaj nemusíme rozumieť, prečo. Katka dokáže terapie vykonávať veľmi prirodzene a nenútene. Ak máte akékoľvek problémy, ísť k nej na SRT alebo regresiu je určite alternatíva, ktorú sa oplatí vyskúšať. Pozitívne dopady sú okamžité, i dlhodobé.“

Edita


„... s Katkou a jej „DAROM“ som sa prvýkrát stretla v lete 2014, keď mi pomohla prekonať vzťahové problémy a problémy so seba samou. Dovtedy som ani netušila, že niečo podobné existuje a dokonca, že by mi to mohlo naozaj pomôcť a „vyliečiť“ moju dušu.

Pomocou SRT metódy prostredníctvom kyvadielka mi Katuška prečistila potrebné oblasti a napravila, čo bolo „pokazené“ alebo „rozbité“. V rámci našich pravidelných sedení sme riešili blokády nielen vo vzťahoch s mužmi ale aj v rámci rodinných kruhov, karmické dlhy, minulé životy atď. Svojím zmýšľaním a pohľadom na svet ma táto úžasná osoba priviedla naspäť na cestu životom a ukázala mi veci, ktoré boli pre mňa dovtedy zahalené. Pomohla mi objaviť  a rozvíjať moje vlastné dary, naučila ma pozitívne myslieť a myšlienkami liečiť svoju dušičku, naučila ma meditovať, vnímať impulzy „z Hora“, počúvať  čo mi svet našepkáva.

Vďaka Katke a našim pravidelným sedeniam som oveľa vyrovnanejšia, silnejšia a spokojnejšia, v živote sa mi naštartovali veci,
ktoré som si vlastne sama brzdila a doposiaľ som dosiahla všetko, čo som si zaumienila a som tam kde mám byť.

Katke ďakujem, že mi vstúpila do života a pomohla mi objaviť samú seba.

Spolu s Katkou sme už predsa staré známe, keďže sme v rámci sedení zistili, že už tých pár tisíc životov sa naše duše spolu stretávajú :).“

Ivush


„Spiritual Response Therapy s Katkou je moje obľúbené “woodoo“ :).... Vždy sa pýtam otázky, ktoré ma aktuálne zaujímajú najviac a dostávam odpovede, nad ktorými sa potom môžem zamýšľať. V dnešnom komplexnom svete je dôležité dávať si veľa otázok a získavať odpovede, ktoré nás posúvajú vpred.“

Andy


„Rada by som sa Katke poďakovala za pomoc a za prácu, ktorú robí.

Opísala by som to dvoma výstižnými vetami:

 • Je to pre mňa ako svetlo v čase, keď už neviem ako ďalej.
 • Si motýľ, ktorý ma učí lietať.

Chcela by som vyjadriť svoje pocity, ktoré cítim po každom stretnutí  alebo telefonáte, ale nestačí na to slovo „fantasticky“, pretože získavam z toho viac : lásku, šťastie, sebapoznanie a hlavne vieru.

Ešte raz ti chcem poďakovať a prajem ti v živote veľa šťastia, lásky a úspechov. Pokračuj v tom čo robíš, lebo si v tom naozaj dobrá. Máš veľký dar.“

Petronela


2 thoughts on “Referencie

 1. Odpovedať
  Miška - 27. apríla 2021

  Páči sa mi Katkina prirodzenosť, nenútenosť a ľudskosť, s ktorou komunikuje s ľuďmi. Je úžasné tiež, ako pracuje i so svojou intuíciou voči svojim klientom. Jej práca prináša plody. Ja som veľmi vďačná za ústretovosť a za jej prácu so SRT, ktorou mi pomohla a otvorila svet, ktorý je prežiarený slnkom. ❤ Jediný spôsob, ako robiť skvelé veci, je robiť to, čo milujete. Čo k tomu dodať? 😘

  1. Odpovedať
   Katarína Jarombeková - 27. apríla 2021

   Miška, ďakujem krásne. ❤
   Rado sa stalo – bolo mi potešením. A teraz, keď čítam Vašu správu, už druhý krát ❤ 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to top