prekliatie

Prekliatie

Zo série: Skutočné príbehy z terapií

Prekliatie je iba energia.

Je na nás, či ho naozaj prijmeme, alebo nie. Možno sa vám to zdá neuveriteľné, ale skutočne to tak je. Prečítajte si jednu príhodu z mojej praxe:

Prednedávnom mi písala klientka:

„Katka, prosím ťa, potrebujem prečistiť. Ja som určite prekliata.“

Pýtam sa jej, čo sa stalo? Prečo si to myslí? Opísala mi jednu konfliktnú situáciu vonku na ihrisku. Mamička jedného z detí bola veľmi agresívna. Moja klientka mi tvrdila, že dotyčná žena sa na ňu tak škaredo pozrela, že ju určite prekliala. Že sa od toho dňa cíti nesvoja a veľmi zle, nič sa jej nedarí a že cíti, že nie je v poriadku.

Počas čistenia cez SRT sa ukázalo, že k žiadnemu prekliatiu nedošlo. Stav mojej klientky bol vyvolaný „iba“ jej vlastnými myšlienkami. Presvedčila samu seba, že ju tá žena prekliala.

Jedno je isté. Ak by si moja klientka bola istá sama sebou a vedomá svojej duchovnej podstaty, neprevzala by ani štipku ženinej nenávisti či agresie. Sme slobodné duchovné bytosti a ako takým nám nikto iný nemôže ublížiť. (Iba my sami, alebo, ak to druhým dovolíme.)

Pamätajte, prekliatie je – aj keď veľmi silná a negatívna – stále IBA energia. A je na nás, či sa rozhodneme akúkoľvek negatívnu energiu prijať, alebo ju s láskou odošleme späť. A to veľmi jednoducho, stačí si iba v duchu povedať:

„Neprijímam túto energiu.“ 🙂

S láskou,
K.

Scroll to top