Prečo sa moje priania plnia

Tajomstvo, prečo sa moje priania plnia

Prečo moje zoznamy fungujú?

Priania používam už roky. Niektoré sú iba slovné – dokonca vyslovené iba v duchu. Niektoré sú objemnejšie – krátka veta, alebo dve napísaná na zrkadle, v zápisníku, vložená na kúsku papierika v peňaženke. A niektoré sú tak objemné, že majú formu zoznamu – alebo listu. Musím ale povedať, že mi fungujú na 90% takmer všetky. A aj tých 10%, ktoré mi „nevyšli“, som neskôr zistila, že je to tak lepšie, alebo že túžba po nich nebola tak silná.

Ako to robím? Prečo sa moje priania plnia – a niektorým iným nie?

K napísaniu tohto článku ma inšpirovala klientka, ktorá mi písala, že jej teda zoznamy veľmi nefungujú. Ako presne sa robia – tvoria takéto obsiahle priania, alias zoznamy, podrobne opisujem vo svojom ebooku: 4 zaručené metódy, ako si do svojho života pritiahnete svoju vysnenú realitu, ktorý si môžete stiahnuť úplne zdarma na mojich stránkach tu. Takže o tomto tu písať nebudem.

Viac by som sa povenovala „mágii“ priania či zoznamu – prečo niekomu zafungujú, a niekomu nie. Zistila som totiž, že každé splnené prianie (a nielen to moje, ale aj priania mojich klientov) má tieto esencie:

Prvou esenciou mojich prianí a zoznamov je vďačnosť.

  • Vďačnosť Vesmíru, ale aj celému Tvorivému princípu. Vďačnosť za to, že si môžem tvoriť svoj život, že si môžem priať.
  • Vďačnosť za všetko, čo som už dostala – čo sa mi už splnilo.
  • A vďačnosť aj sebe, že som toľkokrát prekonala svoj strach a „vyliezla“ z komfortnej zóny – skúšala niečo nové a vytrvala v tom.

Veľakrát sa obzriem za svojím životom, za poslednými rokmi, mesiacmi, a ďakujem za toto všetko vo svojom živote. Zasnívam sa, zapozerám na krásu prírody a ďakujem.

Ďakujem aj za skúšky, ktoré mi život poslal, pretože viem, že vďaka ním som silnejšia, pevnejšia a skúsenejšia. Aj vďaka nim teraz prekonávam niektoré prekážky oveľa jednoduchšie, ako napríklad pred 10-timi rokmi.

Preto je vďačnosť nielen súčasťou mojich zoznamov, ale je dokonca na prvých miestach – v prvých riadkoch. Je to tá najsilnejšia pozitívna energia a teda jedna z najsilnejších esencií v mojich zoznamoch.

Aj po napísaní zoznamu, ešte kým je nesplnený, často sa pristihnem pri tom, ako pociťujem vďaku. Vďaku za niečo, čo síce ešte nemám, ale viem, že to už ku mne prichádza.

Prečo sa moje priania plnia

Druhou dôležitou esenciou mojich zoznamov je viera.

Keď napíšem svoj zoznam, alebo krátke prianie – či len vyšlem v duchu do Vesmíru svoju prosbu – žiadosť, presne viem, či sa mi naozaj splní, alebo možno aj nie. Viem to podľa toho, ako veľmi dokážem svojmu želaniu uveriť.

Ak trebárs idem niekam na úrad niečo vybavovať a viem, že tam bude veľa ľudí – lebo proste už mám skúsenosť – vždy to tak bolo, alebo tam bol niekto známy včera – predvčerom a povedal  mi, že celé zlé – aj na 5 hodín čakania. Tak úplne zbytočne vysielam prianie, že ja budem vybavená do pol hodiny. Proste už vtedy viem, že tomu neverím, a teda to tak ani nemôže byť.

Ale ak idem, trebárs aj na ten istý úrad, ale nebola som tam už dlho, čiže nemám čerstvú skúsenosť, nikto ma nevyhodil z mojej viery deň, alebo dva predtým, vyšlem svoje prianie s úplným presvedčením, že dnes budem vybavená tak do hodinky – zvyčajne sa mi aj splní.

Raz som takto prišla na klientske centrum a fakt som vec potrebovala v ten deň vyriešiť, lebo ďalšie dni som už nemala na to priestor. Vyslala som teda cestou tam svoje želanie, že dnes to jednoducho musím vybaviť, ale nemám veľa času – takže nech je to tak do hodinky.

Prišla som tam, číslo som dostala také, že kým sa dostanem na radu, prejdú asi aj tri-štyri hodiny. Nuž ale sadla som si a čakala, a hovorila som si, ja to dnes vyriešim a bude to šup-šup. Niečo sa udeje, buď odídu niektorí, alebo príde ďalší pracovník a pôjde to rýchlejšie … proste to dnes vybavím.

Asi po 10 minútach sa mi prihovorila pani, že aké mám číslo na svojej časenke? A že či nechcem to jej, lebo ona musí už odísť. To číslo bolo teda oveľa menšie ako to moje – tak som sa potešila, poďakovala som aj jej, aj Vesmíru, že mi opäť pomohli. Vybavená som bola do hodiny, tak ako som si priala. ?

Prečo sa moje priania plniaPreto sa snažím vkladať takúto vieru do všetkých mojich prianí a zoznamov. Vieru v to, že sa to ozaj udeje, že to bude tak, alebo ešte lepšie, ako si prajem. Aj ak to je niečo veľmi neuveriteľné.

Na začiatok to môžete trénovať na pre vás uveriteľných veciach. Prajte si niečo, v čo dokážete uveriť, že sa to stane. Prajte si napríklad stretnúť kamarátku – veď predsa viete, že chodieva na to isté ihrisko, alebo do tej istej kaviarne – takže je veľká pravdepodobnosť, že ju môžete stretnúť aj dnes.

Alebo si prajte, že nájdete miesto na parkovanie – na tom predsa až tak veľmi nezáleží, ak ho predsa len nenájdete. A ak ho nájdete – super – parkujete presne tam, kde ste si želali.

Jedno leto som si takto pritiahla kukuricu ? … išla som sama v aute a len tak sama sebe hovorím, dala by som si dnes kukuricu. Ale nechcelo sa mi nikde zastavovať, bolo horúco a už som sa tešila k vode a ešte som aj mala psíka v aute – čiže nechať auto pred obchodom – nereálne.

Prišla som k vode na naše zvyčajné miesto a za chvíľku prišla jedna známa môjho otca. Videli sme sa asi pred rokom naposledy, tak som s ňou prehodila pár slov. A po chvíľke sa ma pýta: „Kati, nechceš kukuricu. Mám tu v aute plno a neviem čo s ňou?“ ? Ja že jasné, rada. A už som aj v tej chvíli ďakovala nielen jej, ale aj tam „hore“, že mi takto rýchlo splnili moje prianie.

Takýmito maličkými prianiami, alebo prianiami, na ktorých vám až tak veľmi nezáleží, či sa splnia, totiž postupne presvedčíte vašu myseľ, že to funguje – že to je možné, pritiahnuť si do života niečo, čo tam možno teraz ešte nie je. A postupne obtiažnosť svojich prianí zvyšujte ?. Doslova sa hrajte.

 

Rozhodnutie  je ďalšou dôležitou esenciou mojich prianí

A to najmä, ak už ide o „veľké“ veci. Pred písaním každého môjho zoznamu predchádza u mňa proces rozhodovania. Každý jeden zoznam zvyčajne vychádza z toho, že niečo mi v živote chýba, alebo presnejšie, chcem niečo vo svojom živote zlepšiť.

Ako presne to ale chcem zmeniť, o tom najprv uvažujem – zvažujem všetky možnosti. Je síce fajn si priať veľa klientov, aby som stále mala dostatok práce a teda aj dostatok peňazí, ale budem to vládať robiť? Bude ma tá práca potom ešte aj baviť a napĺňať? Budem z nej mať radosť, ak mi neostane žiaden čas pre seba, rodinu, priateľov – pre život?

Veľmi dôležité je aj uvedomiť si, čo som ochotná/ý ja dať. Ak si prajeme niečo veľké, sme pripravení aj na veľké zmeny vo svojom živote? Koľko sme ochotní dať svojej túžbe – svojmu želaniu? Čo sme ochotní vo svojom živote zmeniť? Akú „obetu“ priniesť? A ako isto dobre viete, každá zmena bolí – preto sa ich my ľudia tak bojíme. Takže si uvedomím – ok, som pripravená na takúto zmenu?

Prečo sa moje priania plniaJa mám vždy napísané minimálne 4 zoznamy – alias veľké priania. A každý jeden píšem aj niekoľko týždňov. Píšem ich zodpovedne a zvažujem, čo dať do svojho zoznamu a čo nie. Poučenie si brávam z predchádzajúcich období – aj prípadných chýb – či predchádzajúcich zoznamov. Píšem, škrtám, formulujem, až kým nie som na 100% so svojím zoznamom hotová. Tento proces u mňa trvá aj niekoľko týždňov.

Dôležitá je u mňa tiež otázka, prečo chcem tú zmenu? Prečo potrebujem viac peňazí – aké plány s nimi mám? Prečo chcem ísť niekam na dovolenku – čo tam chcem zažiť, ako sa tam chcem cítiť? Chcem si oddýchnuť? Chcem sa niečo nové učiť a poznávať? Alebo chcem dobrodružstvo? Ako sa chcem cítiť vo vzťahu? Čo vlastne chcem zažívať – pociťovať vo vzťahu? Čiže sa rozhodujem, čo a prečo vlastne chcem.

Potom je dôležité stať sa tým človekom, ktorého vo svojom zozname opisujeme. Pretože dobre vieme, že Vesmír priťahuje podobné – takže aby sme si niečo pritiahli, musíme vibrovať na tej istej úrovni. Ak sa chcem cítiť vo vzťahu milovaná – hlavne sa musím milovať ja sama. Ak si chcem pritiahnuť do života hojnosť, potrebujem ju pociťovať najprv v sebe (a Vesmír nepozná, či si ten pocit len vymýšľame a snívame o ňom, alebo ho žijeme naozaj ?). Ak chcem niekam vycestovať, predstavujem si už teraz, ako tam letím, ako tam som, ako sa tam cítim, čo tam robím. Vibrujem v danej energii.

A s týmto pravidlo úzko súvisí aj posledné – posledná esencia:

Najsilnejšiu hnacou silou mojich zoznamov a prianí sú emócie

Samozrejme – mám na mysli tie pozitívne emócie. Toto spomínam aj vo svojom ebooku – no pripomeniem to aj tu. Píšte svoje zoznamy a priania o tom, ako sa chcete cítiť vy sami. Nepíšte teda, čo chcete pre toho druhého, ale to, čo chcete vy sami a ako sa tam chcete vy cítiť. A keďže zoznamy sa píšu v pozitívnom slova zmysle, takže – ako sa tam už teraz cítite.

Napríklad:

  • Prežívam krásne dni v Karibiku, cítim sa tam spokojná, šťastná a naplnená. Každý jeden deň tam je ako dobrodružstvo. Zažívam krásne zážitky.
  • S mužom mojich snov sa cítim milovaná, krásna a spokojná.
  • Cítim sa zdravá a plná energie. Atď.

 Po napísaní sa potom doslova naplňte pozitívnou energiou. Predstavujte si, akoby ste to, čo si prajete už mali. Ako sa tam – v tom cítite? Aké emócie prežívate, keď sa prechádzate po tej nádhernej pláži? Keď sa napríklad vozíte v džungli na slonovi. Keď máte dostatok peňazí na všetko, čo potrebujete a chcete – čo si z nich idete kúpiť? Kúpte si to teraz v tých predstavách a tešte sa z toho nového auta – dovolenky – chaty – nového mobilu, alebo šiat.

Keď už máte pri sebe toho vysneného partnera, ako sa s ním cítite? Čo spolu robíte, čo prežívate, kam chodíte, čo robíte? Ako sa chová k vašim deťom (ak ste možno po rozchode a už máte deti), aký má s nimi vzťah? A oni s ním? Akú rodinu tvoríte? Zasnívajte sa a prežívajte tieto emócie čo najčastejšie.

Pretože podobné sa priťahuje.

 

Klientka, ktorú som spomínala na začiatku, si priala niečo pre svoju dcéru. A na základe toho usúdila, že jej priania – zoznamy nefungujú. Nemôžete chcieť niečo za niekoho iného. V prvom rade to musí chcieť on sám – to on si má napísať zoznam a priať si to. Nie vy.

Prečo sa moje priania plniaA áno, môžete ho v tom podporiť – tak, že si to budete tiež pre neho priať – alebo si to môžete priať spolu. No každý je zodpovedný sám za seba.

Takže zoznamy – priania píšte len také, ktoré súvisia priamo s vami. Dávajte do svojich zoznamov to, po čom vy túžite – nie to, po čom možno túži vaša dcéra, syn, priateľ …

A samozrejme – platia aj pravidlá vyššie. Verte tomu a buďte vďační už teraz za to, čo si prajete.

Prajem vám, aby sa vám splnili všetky vaše sny.

 

S láskou,
Katka

 

 

PS: Nezabudnite, že tvorím pre vás. J Ak máte nejaký tip na tému, o ktorej by ste si radi niečo prečítali, pošlite mi ju mailom na katka@regresky.sk alebo cez správu na facebooku či instagrame.

priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia priania plnia

Scroll to top