Odpúšťam si

Aj vy pociťujete často pocity viny?
Stáva sa, že namiesto sebaocenenia a viery v seba sa na seba hneváte, nadávate si, alebo sa dokonca za niečo nenávidíte?
Vidíte na sebe najmä chyby a veci, ktoré vám nejdú, alebo sa vám nedaria?
Veľmi dobre to poznám, i ja som si kedysi pri každej chybe nadávala a často sa z niečoho obviňovala.  No dnes to už nerobím. Dnes už poznám silu odpustenia a prijatia. Dnes sa už chovám k sebe s láskou a preto si dovoľujem odpustiť si a prijať sa taká, aká som.

A teraz túto úžasnú možnosť prinášam aj vám. Aj vy si dokážete odpustiť a začať si veriť – a ja vám ukážem, ako na to.

Volám sa Katarína Jarombeková, a už roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie).

Najsilnejšou a najoslobodzujúcejšou časťou mojich terapií s klientmi býva práve odpúšťanie – má veľmi uzdravujúce účinky.

Pri svojich individuálnych terapiách s klientom, posielam zvyčajne klientovi dotazník. Medzi inými otázkami sú tam aj otázky k tomu, čo na sebe majú radi, a čo na sebe neznášajú. Veľmi veľa mojich klientov vypíše oveľa viac odpovedí na otázku, čo na sebe neznášajú. A horko-ťažko nájdu na sebe zopár (niekedy ozaj iba jednu – dve) vecí, ktoré na sebe majú radi.

regresky

My ľudia sme veľmi dobrí v sebaodsudzovaní a sebaobviňovaní.  Máme v sebe často hlboko zakorenené pocity viny. Učia nás to vlastne už od malička – kedykoľvek spravíme niečo zlé, učia nás, že si za to zaslúžime trest. „Neposlúchaš, nedostaneš toto, alebo tamto. Niečo nevieš, dostaneš zlú známku. Atď…“  Niet sa čo diviť, že časom, ako dospievame, sa už trestáme aj my sami.

Hneváme sa na seba, ak sa nám niečo nepodarí, ak niečomu nerozumieme, ak urobíme niečo zlé. Už ste si niekedy uvedomili, koľko sa dokážeme súdiť a trestať za jeden jediný prečin? Spravíme niečo zlé (niekedy aj nechtiac) a dokážeme si za to vynadať a hnevať sa na seba celú večnosť. Vždy, keď si na to spomenieme, alebo nám to trebárs niekto pripomenie, znova a znova sa hneváme a trestáme sa tak, dokola a stále za tú istú vec. Túto vlastnosť majú len ľudia. Každý iný tvor na tejto planéte zaplatí za svoj prečin zvyčajne iba raz. My – ľudia, pokojne aj tisíckrát.

V terapii svojich klientov v takomto prípade vediem procesom odpustenia sebe samému. Prináša im to veľmi emotívne, no zároveň aj veľmi oslobodzujúce a odľahčujúce pocity.  A aj keď sa im nie vždy podarí odpustiť si úplne všetko na prvý pokus, a niekedy je potrebné pracovať s odpúšťaním si opakovane, napokon tento proces zvládnu úplne.

Pretože sa to týka veľkého množstva ľudí, rozhodla som sa sprostredkovať vám správny postup odpustenia tak, aby si ním mohol každý prechádzať sám, a ak to bude potrebné, aj viackrát – vedenou meditáciou.

Najsilnejšou negatívnou energiou je hnev a nenávisť. Je to, akoby ste si doslova dennodenne dávali po lyžičke jedu. Postupne otrávite celé svoje telo. Preto je odpustenie sebe najdôležitejšou súčasťou mojich individuálnych terapií.

Teraz vám tento oslobodzujúci proces prinášam v online forme dostupnej kedykoľvek a kdekoľvek – vo forme vedenej meditácie:

Odpúšťam si

V tejto cca 20 min. vedenej meditácií vás prevediem celým procesom (OD)PUSTENIA SEBE SAMÉMU.

Odpúšťam si

A koľko vás to bude stáť?

Meditácia Odpúšťam si stojí iba 25,- Eur (vrátane DPH).

Je to menej ako pätina ceny mojej individuálnej terapie a nahrávka vám ostane navždy. Môžete ju používať opakovane, kedykoľvek budete potrebovať.

Pokiaľ po vypočutí meditácie zistíte, že vás neoslovila, ponúkam vám GARANCIU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

A to ešte nie je všetko. K tejto meditácii som pre vás pripravila aj BONUS

Odpúšťam si

A tým je pracovný list, v ktorom vás prevediem pomocou otázok celým vaším životom, aby ste pri odpustení sebe samému na nič nezabudli, a celý proces bol naozaj dôsledný a očisťujúci.

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Opäť jedna skvelá meditácia. Veľká úľava po nej a hlavne tých uvedomení. Na prvý pohľad sa zdá, že odpustiť samej sebe je jednoduché ale opak je pravdou, za tie roky sa toho nahromadilo. Človek si to ani neuvedomuje. Veľakrát rozsievame dobro po okolí, ale ubližujeme sami sebe, niekedy vedome a niekedy nevedome. Určite si túto meditáciu pustím viackrát, pretože viem, že sa mi zakaždým o malý kúsok uľaví.
Dobrý podvečer. Chcem sa Vám skutočne poďakovať ❤️ cítim sa Veľmi dobre, iný človek, ľahká, úplne inú energiu cítim v sebe. 🍀 Moc ďakujem, vo mne sa odohrávali boje, ktoré ma ťažili na duši. Cítim sa úžasne, už dávno mi takto dobre nebolo.
Hľadala som naozaj viac možností, ako sa dostať do takejto pohody. Skúsila som karmickú očistu, meditácie rôzne. Uľavilo sa mi skutočne len teraz. 🙏❤️ Som veľmi vďačná. Som pozitívna, toto som už veeelmi dlho na sebe nezažila, 🍀🍀🍀 cítim sa šťastnejšia, spokojnejšia... tých emócií je veľa, a čo je to najkrajšie, že sú len Pozitívne. A toto je krásne. Vážim si túto pomoc. ☺️
S pozdravom,
regresky
P.A.
Katuška veľmi pekne ďakujem za meditáciu.
Zatiaľ som si ju pustila tri krát a zakaždým iný prežitok. Neskutočne oslobodzujúce pocity, ktoré sú sprevádzané slzami, bolesťou, pocity osamelosti, bezmocnosti, ľútosti, hnevu, ktoré som myslela, že už mám dávno spracované. Neboli. Vyliezli a ja som si ich opäť prežila. Prežila s pokorou a vďačnosťou. Aj vďaka nim som dnes kto som a KDE som.
Ešte raz veľké ďakujem. Určite ju ešte veľa krát zmeditujem.
S láskou, vďakou a úctou.
regresky
Katka Chvostek
Ahoj Katka, spravila som si tvoju meditáciu Odpúšťam si. Objavilo sa mi v nej viacero vecí, ktoré sú už aj roky staré, na ktoré som už ani nemyslela a teraz sa mi vynorili znovu a z rôznych oblastí. Počas meditácie som sa cítila rôzne, najskôr mi bolo do plaču, potom som cítila chlad a nakoniec pokoj a úľavu. Neviem, či som si odpustila všetko, určite si túto meditáciu ešte zopakujem. No cítim sa oveľa lepšie už po prvom raze.
ĎAKUJEM.
regresky
Laura

Dovoľte si odpustiť práve teraz a doprajte si oslobodzujúci pocit ľahkosti, dokonalej slobody, sebadôvery a spokojnosti so sebou.

Kliknite na Objednať meditáciu a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Meditácia k vám dorazí hneď po zaplatení do vašej mailovej schránky.

Scroll to top