Objednávka ebooku

Ako sa mať rád

Objednávam si ebook AKO SA MAŤ RÁD  v hodnote 30,- EUR.

Viem, že k ebooku dostanem tri bonusy – pracovný zošit a dve meditácie.

Viem, že ebook dostanem v elektronickom formáte PDF na svoj email, hneď po zaplatení objednávky.

Viem, že pokiaľ zistím, že tento ebook nie je pre mňa, môžem 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške a bez otázok dostanem peniaze späť.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
ako sa mať rád
Táto kniha je výnimočná tým, že mi pomohla pochopiť, ako mať rada samu seba, a tiež skutočnosť, že byť pre seba vždy na prvom mieste je správne. Kniha nesúvisí len so sebaláskou, ale venuje sa aj ďalším oblastiam vášho bytia. Aj keď knihu prečítate na prvýkrát jedným dychom, budete mať potrebu stále sa k nej vracať. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete, aby sa u vás prejavila sebaláska a aby ste našli samých seba.

Kniha prináša toľko nových a zaujímavých postupov, ktoré môžete aplikovať v reálnom živote a nájsť lásku k sebe, že som naozaj rada, že ju mám. Teším sa, ako sa postupne naučím konkrétne kroky, ktoré ma privedú k lepšiemu vnímaniu samej seba.

Kniha vám prinesie nový pohľad na váš vnútorný svet – na to, čo všetko cítite, čo si neuvedomujete a ako môžete vlastným pričinením zmeniť svoju sebahodnotu, a vážiť si seba ako výnimočnú osobu.

Knihu odporúčam všetkým, bez ohľadu na to, či chcete riešiť sebalásku a sebaprijatie, alebo sa venovať svojim emóciám. Je to kniha plná tipov a rád, ako sa mať rád, ako počúvať svoje telo a svoju intuíciu. Nájdete tu odpovede na vaše otázky, čo máte konkrétne urobiť, aby ste sa mali radi.

Táto kniha má nevyčísliteľnú hodnotu. Ak by bola možnosť, aby sa tieto techniky učili už deti v škole, myslím, že život by bol oveľa jednoduchší a každý by si oveľa viac vážil sám seba.
Tanja Stanová – Benčeková
Pred čítaním ebooku som mala obavy, či v ňom nebude nejaká terminológia, s ktorou som sa nestretla a nebudem jej dobre rozumieť. Ale bolo to práve naopak. Jednou z vecí, ktorá sa mi na Katkinej knihe páči, je práve to, že je zrozumiteľná a jednoduchá – v tom dobrom slova zmysle.

Všetky rady a cvičenia, ktoré sú v knihe spomínané, naozaj môžu byť pre človeka nápomocné, a byť mu užitočným sprievodcom.

Odporúčam tento ebook každému, koho pritiahol samotný názov. Lebo to zrejme nebude náhoda a tá téma s človekom nejakým spôsobom rezonuje.

Ale vo všeobecnosti by som ju tiež odporučila každému, kto rád skúma, hľadá a báda aj vo vlastnom vnútre, nebojí sa pozrieť sa sám na seba a zmeniť sa.
Mária Horváthová

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na katka@regresky.sk, alebo volajte na +421 907 154 602.

Rada vám pomôžem 🙂 .