Objednávka eknihy / audioknihy

Ako sa mať rád

Objednávam si elektronickú knihu, alebo audiobook AKO SA MAŤ RÁD  v hodnote 39,- EUR. Obe verzie (ekniha aj audiokniha) s výraznou zľavou – spolu v hodnote 49,- EUR.

Viem, že k eknihe / audioknihe dostanem tri bonusy – pracovný zošit a dve meditácie.

Viem, že eknihu / audiknihu dostanem v elektronickom formáte PDF / MP3 na svoj email, hneď po zaplatení objednávky.

Viem, že pokiaľ zistím, že táto ekniha / audiokniha nie je pre mňa, môžem 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške a bez otázok dostanem peniaze späť.

Vyberte si ebook, audiobook, prípadne oboje 🙂

Ako sa mať rád
Ahoj Kati. Tvoju knihu počúvam stále dookola. Vytvoriť audioknihu bol výborný nápad. Počúvam ju stále dokola, keď chodím Nordic Walking. A stále nemám dosť. Vždy tam nájdem niečo nové. Takže za mňa 100%.

Čo vnímam pre mňa ako nové a veľmi pozitívne, že ma kniha naviedla, ako skúmať seba. Čo chcem, čo nechcem, čo je pre mňa OK. Bez toho, že by som to ďalej rozoberala. Napr. prečo chodím Walking sama? Odpoveď, lebo chcem. Pár kamarátok by chcelo chodiť so mnou a ja viem, že chcem byť sama. Je to proste môj súkromný ČAS. A aj môj spôsob meditácie.

Kati, veľká vďaka za knihu.
Teším sa na ďalšie.
Prajem ti zo srdca tvorivosť, zdravie, lásku, osobnú spokojnosť, mier v duši a pár kvalitných ľudí okolo seba.
regresky
Katka
Táto kniha je výnimočná tým, že mi pomohla pochopiť, ako mať rada samu seba, a tiež skutočnosť, že byť pre seba vždy na prvom mieste je správne. Kniha nesúvisí len so sebaláskou, ale venuje sa aj ďalším oblastiam vášho bytia. Aj keď knihu prečítate na prvýkrát jedným dychom, budete mať potrebu stále sa k nej vracať. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete, aby sa u vás prejavila sebaláska a aby ste našli samých seba.

Kniha prináša toľko nových a zaujímavých postupov, ktoré môžete aplikovať v reálnom živote a nájsť lásku k sebe, že som naozaj rada, že ju mám. Teším sa, ako sa postupne naučím konkrétne kroky, ktoré ma privedú k lepšiemu vnímaniu samej seba.

Kniha vám prinesie nový pohľad na váš vnútorný svet – na to, čo všetko cítite, čo si neuvedomujete a ako môžete vlastným pričinením zmeniť svoju sebahodnotu, a vážiť si seba ako výnimočnú osobu.

Knihu odporúčam všetkým, bez ohľadu na to, či chcete riešiť sebalásku a sebaprijatie, alebo sa venovať svojim emóciám. Je to kniha plná tipov a rád, ako sa mať rád, ako počúvať svoje telo a svoju intuíciu. Nájdete tu odpovede na vaše otázky, čo máte konkrétne urobiť, aby ste sa mali radi.

Táto kniha má nevyčísliteľnú hodnotu. Ak by bola možnosť, aby sa tieto techniky učili už deti v škole, myslím, že život by bol oveľa jednoduchší a každý by si oveľa viac vážil sám seba.

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na katka@regresky.sk, alebo volajte na +421 907 154 602.

Rada vám pomôžem 🙂 .