Môj príbeh

môj príbeh

„V mojom svete je všetko v poriadku.“

Je to už viac než 15 rokov, keď som začala túto afirmáciu používať. A dnes je v mojom svete skutočne všetko v poriadku. Prečítajte si môj príbeh.

Viem, prečo som tu, poznám svoju cestu. Viem, kto som, a som na to hrdá. Som spokojná sama so sebou, úplne som sa prijala. Našla som svoj stred, pokoj a harmóniu. Konečne pravidelne meditujem a neustále duchovne rastiem.

môj príbeh 2

Mám prácu, ktorú milujem. Robím regresné a SRT terapie, pomocou ktorých sprevádzam svojich klientov, aby aj oni našli svoj zmysel a smer, aby našli sami seba. Mám okolo seba tiež ľudí, ktorých milujem, mám skvelú rodinu, priateľov a aj mnoho zaujímavých klientov.

Skrátka, žijem šťastný a naplnený život. Problémy sa mi nevyhýbajú, mávam aj zlé dni, a viem tiež, že nie som dokonalá. No žijem život, aký som vždy chcela žiť. A cestu k tomuto životu chcem sprostredkovať aj iným – všetkými prostriedkami, ktoré nájdete na tomto webe.

Viem, aké to je, keď život vôbec nie je v poriadku.

Pamätám si na časy, keď môj život vyzeral úplne inak. Keď som pred takmer 15 rokmi začala používať horeuvedenú afirmáciu, len som si ju dookola opakovala ako papagáj. Ale vo vnútri som to tak absolútne necítila. Bola to iba veta, suchá a prázdna – rovnako, ako moje vnútro.

Kedysi som sa vôbec nemala rada. Vôbec som sa nepoznala, nevedela som, kto som a čo chcem.

Myslím, že sa to so mnou ťahalo už od detstva – nedokázala som sa za seba postaviť. Bála som sa čo i len ozvať, bola som ľahko ovplyvniteľná, každý so mnou mohol manipulovať. Nebola som istá svojimi rozhodnutiami, nevedela som, čo vlastne chcem.

Až do neskorej dospelosti som sa nevedela vymaniť spod (dobre mysleného, ale na moje sebavedomie a sebauvedomenie veľmi zle pôsobiaceho) vplyvu svojej mamy. Verila som, že nemám na to, aby som jazdila na koni (hoci som to milovala), aby som vyštudovala vysokú školu (takže som študovala niečo, čo ma absolútne nebavilo), či mala prácu, ktorá ma napĺňa (a tak som robila administratívu a účtovníctvo).môj príbeh 3

Únik som hľadala v ďalšom vzťahu – manželstve. Žiaľ, už po narodení môjho druhého dieťaťa som si začala uvedomovať, že chcem rásť, rozvíjať sa, duchovne zrieť a niekam spieť. No najmä nájsť samu seba. On však chcel niečo iné, a tak sa naše cesty rozchádzali.

Ekonomicky to tiež nebolo bohviečo. Na účte sme boli neustále v mínuse, vidina normálneho bývania bola nereálna. No nevedela som si predstaviť, že by som sa dokázala sama postarať o seba a svoje deti.
Takmer nič v mojom svete nebolo v poriadku.

Uvedomila som si, že potrebujem pomoc.

Zlom nastal v období, keď som pochopila, že som na dne a začala som intenzívne hľadať čokoľvek, čo by mi pomohlo. Kamarátka mi odporučila vyskúšať terapiu SRT, po ktorej sa síce moje problémy okamžite nevyriešili – ale ja som sa cítila oveľa lepšie. Začala som cítiť nádej a chcela som porozumieť, prečo táto metóda funguje.

Rozhodla som sa ísť na kurz SRT a denno-denne som sa SRT venovala len s cieľom, aby sa môj vlastný život zlepšil – a on sa naozaj lepšil. Duchovný svet sa mi konečne začal otvárať. Vyskúšala som viacero duchovných metód, postupov a princípov. Učila som sa meditovať, priťahovať do života to, čo chcem, pomocou afirmácií, vizualizácií, násteniek želaní a zoznamov (tieto metódy, aj to, ako ich účinne použiť, podrobne opisujem vo svojom ebooku, ktorý si môžete stiahnuť úplne zadarmo tu). Absolvovala som kurz Silvovej metódy, kurz regresných terapií, viaceré riadené meditácie. Začala som si uvedomovať samu seba, svoje vzorce a problémy. Dokázala som ich pomenovať a naučiť sa ich riešiť, alebo na nich aspoň pracovať.

Veľmi skoro počas tohto obdobia sa ma na zmeny v mojom živote začali pýtať blízki ľudia – rodinní známi a kolegovia. A ja som pomaly začala pomocou SRT, a neskôr aj regresných terapií, pomáhať aj im. A keď za mnou začali chodiť známi známych mojich známych :-), vedela som, že toto je moja cesta. Že ľudí, ktorí hľadajú pomoc, radu, či cestu von z podobných problémov, aké som mala ja, je veľmi veľa. A že som schopná im pomôcť.

môj príbeh 4Aj vo vašom svete môže byť všetko v poriadku.

Verte mi, aj vy to dokážete – odísť zo vzťahu, ktorý vám nevyhovuje, začať robiť prácu, ktorá vás baví, naučiť sa mať skutočne rád, pochopiť, prečo máte určité problémy a vyriešiť ich, duchovne sa rozvíjať a meditovať, nájsť svoje ideálne podnikanie, prijať sám seba…

Vy ste strojcami svojho života, aj svojho šťastia. Mojím úprimným želaním je, aby ste v sebe objavili tú božskosť, to vedomie, že si vieme vytvoriť to, po čom túžime. Veľmi rada vás budem inšpirovať formou svojich článkov na blogu, alebo príspevkami na Facebooku či Instagrame. Ak viete, že potrebujete terapiu, ale možno neviete ktorú, ozvite sa mi emailom na katka@regresky.sk – poradím Vám, či Váš problém lepšie môžeme adresovať pomocou SRT alebo regresie.

Meditácia je jedným z ďalších „nástrojov“, ako si viete pomôcť sami – siahnite po niektorej mojej vedenej meditácií a odblokujte svoje negatívne programy. Ak ste ešte nečítali môj ebook 4 zaručené metódy, ako si do svojho života pritiahnete svoju vysnenú realitu, stiahnite si ho úplne ZDARMA. A ak viete, že vaším najväčším problémom je nedostatok sebalásky a sebahodnoty, určite vám odporúčam siahnuť po mojom ebooku Ako sa mať rád.

Skrátka – poďte si vytvoriť život, o ktorom budete môcť povedať: „V mojom svete je všetko v poriadku“. Na ceste k nemu Vás budem rada sprevádzať.

S láskou,
Katka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to top