Meditácie pre vás

Meditácia na uvoľnenie

meditacia na uvolnenie

Uvoľnite svoje telo i myseľ a popri tom sa spojte so Zdrojom, naplňte sa Božskou energiou a vytvorte si okolo seba ochranný obal.

Rituál čistenia

Rituál čistenia

Očistite svoju dušu od starých – vracajúcich sa negatívnych programov pomocou tejto meditácie, ktorú používal aj zakladateľ SRT.

Meditácia na čistenie čakier

Čistenie čakier

Rozvibrujte, vyčistite a zharmonizujte svoje čakry pomocou tejto meditácie. Rozprúďte tak dôležitú životnú energiu vo vašom tele.

Ho´oponopono

Ho´oponopono

Osloboďte svoje telo, dušu i myseľ. Uvoľnite zo seba negatívne energie, spomienky, myšlienky a pocity a vytvorte si vnútorné šťastie, zlepšite vaše vzťahy či uzdravte rôzne ochorenia pomocou tejto jednoduchej Havajskej techniky.

Cvičenie súcitu

Cvičenie súcitu

Ponúknite súcit sami sebe pomocou tejto krátkej vedenej meditácie. Postarajte sa v ťažkých chvíľach o seba s láskou a porozumením – so súcitom.

Chcete ísť ešte viac do hĺbky?

Rituál odpustenia

Rituál odpustenia

„Odpustenie je dar, ktorý prinášaš sám sebe.“ (Od)Pustite zo seba aj staré boľavé ublíženia (formou bezpečnej konfrontácie), nastavte si jasné a pevné hranice, odpustite –
a osloboďte tak svoju dušu.

Odpúšťam si

Odpúšťam si

Dovoľte si prijať sa takí, akí ste, aj so svojimi chybami. Dovoľte si byť konečne sami sebou. Odpustite si a skoncujte raz a navždy so sebaobviňovaním, či pocitmi viny. Doprajte si ten oslobodzujúci pocit ľahkosti, radosti a sebaprijatia.

Uzdrav zranené dieťa v sebe

Uzdrav zranené dieťa v sebe

Uzdravte svoje zranené dieťa v sebe, napĺňajte ho pravidelne láskou a nadobudnite tak stratenú sebadôveru a optimizmus. Získajte moc zmeniť, ako sa vaše mladšie ja cíti – práve to vás následne ovplyvní aj v prítomnosti.

Som Bohyňa

Som Bohyna

Milé ženy, osloboďte svoj ženský princíp a objavte v sebe bohyňu a jej tvorivý princíp pomocou tejto meditácie.

Hojnosť

hojnost

Vyčistite svoje obmedzujúce presvedčenia, ktoré hojnosť vo vašom živote blokujú a nahraďte ich novými – pozitívnymi.  Nalaďte svoju myseľ na neobmedzenú hojnosť pomocou tejto vedenej meditácie.

Splnené prianie

Splnene prianie

Staňte sa skutočnými tvorcami vlastného života. Chyťte jeho opraty pevne do svojich rúk a vytvorte si sami svoju vysnenú budúcnosť. Skrátka – poďte si vytvoriť život, o ktorom budete môcť povedať: „V mojom svete je všetko v poriadku“.

Aktivuj v sebe tvorivú energiu

Aktivuj v sebe tvorivú energiu

Prebuďte svoju tvorivú energiu, posilnite svoju intuíciu a dosiahnite vnútornú harmóniu s touto jedinečnou meditáciou. Staňte sa tvorcom svojho života a zažite zmenu ešte dnes!

Afirmácie

Afirmácie

Prevezmite kontrolu nad svojou mysľou a podvedomím! Zapíšte si do svojho podvedomia žiaduce pozitívne tvrdenia – opakujte ich, až sa stanú skutočnosťou a začnú sa tak realizovať vo vašom živote.

Scroll to top