Váš eBook

4 zaručené metódy, ako si do svojho života pritiahnete svoju vysnenú realitu

je už na ceste k Vám.

ako si pritiahnut vysnenu realitu

eBook Vám dorazí obratom v samostatnom e-maili s názvom: Tu je Váš e-book.

Ak ho tam nenájdete, skontrolujte si aj zložky SPAM, REKLAMY alebo PROPAGÁCIE a e-mail si presuňte do zložky DORUČENÉ.

Skôr, ako sa pustíte do čítania ebooku a plnení vašich želaní, mám pre vás ešte malé prekvapenie.

Afirmácie

Afirmácie sú jednoduchý, no zato veľmi účinný nástroj.

Roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie). Už dávno však nerobím počas individuálnych stretnutí s klientom iba samotnú terapiu. V značnej miere učím svojich klientov, že sú tvorcami.

Viete, že všetko, čo vo svojom živote máte, alebo nemáte, ste si pritiahli sami? Či už tomu veríte, alebo nie, je to skutočne tak. Svojimi myšlienkami, ktoré máme dnes, si tvoríme svoj zajtrajšok. Tak čo keby ste svoje myšlienky a emócie nasmerovali smerom k tomu, k čomu sa naozaj chcete dostať?

Jedným z nástrojov, ako si do svojho života pritiahnete vysnenú realitu, je afirmácia. Ja sama si svoje vlastné afirmácie nahrávam a rada púšťam ráno hneď po zobudení, alebo večer pri zaspávaní. 

A preto som vytvorila kratučké nahrávky afirmácií aj pre vás. Zatiaľ v dvoch témach, ktoré najčastejšie moji klienti riešia – a to sebaláska a hojnosť.

Afirmácia

je pozitívne tvrdenie, pozitívne formulovaný výrok. Ak si ju dostatočne často opakujeme, zapíšeme ju tým do nášho podvedomia, a to na jej základe začne jednať. Stane sa pravdou, ktorá sa realizuje, manifestuje v prítomnosti. Doslova ňou prestaviame náš vnútorný, podvedomý program.

A koľko vás to bude stáť?

Len tu môžete získať súbor afirmácií na jednu tému za polovičnú cenu, za symbolických 5,50 Eur (vrátane DPH).

Pozor! Táto ponuka je len pre vás, nenájdete ju nikde inde na mojom webe, preto využite príležitosť a získajte afirmácie za mimoriadnu cenu práve teraz.

V týchto kratučkých 5 min. nahrávkach si pozitívne naprogramujete vašu myseľ (zatiaľ) v týchto dvoch témach

Afirmácie Sebaláska

Afirmácie na sebalásku a sebaprijatie

Afirmácie Hojnosť

Afirmácie na hojnosť

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Popravde, teraz som ich už dlhšiu dobu nepočúvala, ale keď som afirmácie počúvala, cítila som sa veľmi dobre, uvoľnene a ľudia okolo mňa vraveli, že kvitnem, že rozdávam okolo seba pozitívnu energiu. V práci som bola ako slniečko... Znova chcem začať počúvať - verím, že sa mi to podarí a opäť budem rozdávať radosť a lásku okolo seba.
regresky
Anonym
Ahoj Katka, ďakujem za nahrávky afirmácií. Púšťam si ich z mobilu ráno ešte keď som v posteli. Opakujem si ich už pár týždňov a začínam sa cítiť oveľa lepšie. Ďakujem za tvoj dar pomáhať takto ľuďom.
regresky
Monika
Katka, píšem Ti len, aby som sa poďakoval. Afirmácie mi ako téma predtým liezli na nervy. Prestal som to riešiť a vyskúšal spraviť s tými tvojimi presne to, čo si povedala. Cítim sa fakt lepšie a aj celkom nechápem, čo sa to zrazu začalo diať. Hlavne mi je lepšie. Robíš to skvelo!
regresky
Marián

Až sem ste sa nedočítali len tak. Niečo vás ťahá, láka. Preto neodíďte bez akcie, bez ďalšieho kroku.

Staňte sa hneď teraz skutočnými tvorcami svojho života

Kliknite na Objednať afirmácie a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Afirmácie k vám dorazia hneď po zaplatení do vašej mailovej schránky.

A potom si vyčleňte čas, a začnite ich používať, pretože keď sa my zmeníme, zmení sa i svet okolo nás. 

„Musíme sa stať zmenou, ktorú chceme vidieť.“ Mahátma Gándhí

Scroll to top