Hojnosť

Radi by ste si dopriali, alebo kúpili niečo, o čom dlho snívate – no máte neustále prievan v peňaženke?

Často túžite po dostatku peňazí, lepšom dome, novom aute, či dovolenke – no akosi to nejde?

Mám pre vás skvelú správu – vy sami to viete zmeniť! Hojnosť začína už vo vašej hlave.

Aj vy dokážete k sebe hojnosť pritiahnuť . Áno, zvládnete sa hojnosti a prijímaniu otvoriť. Ste schopní zmeniť tiež svoje nastavenia –  vo svojej mysli, aj vo svojom prežívaní a správaní.

Odkiaľ to viem?  Volám sa Katarína Jarombeková a už roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie). Často so svojimi klientmi pracujem aj na zvýšení ich príjmu, blahobyte či hojnosti vo všeobecnosti, a na čistení rôznych blokov, ktoré im hojnosť bránia zažívať. Najčastejšou príčinou týchto blokov je nastavenie ich mysle, a rôzne blokujúce (aj staré) presvedčenia, ktoré prijali od svojich rodín, či iných autorít.

Čistenie blokujúcich presvedčení pomocou terapie je však iba jedna z ciest, ako ich odstrániť. Viete si pomôcť aj sami – a ja vám to ponúkam.

regresky

Jedným z nástrojov, ako rozprúdiť hojnosť vo vašom živote, je aj táto vedená meditácia

Hojnosť

V tejto 20 min. meditácií vás prevediem celým postupom, od vyčistenia vašich blokov, až k prijímaniu nekonečnej hojnosti.

hojnost

A koľko vás to bude stáť?

Táto meditácia je dostupná pre každého z vás. Nižšie sú ceny tri  – slobodne si vyberte tú, ktorá sa vám najviac pozdáva. Energie vo Vesmíre sú vyrovnané – ak dávate, budete aj dostávať. Zaplaťte toľko, koľko cítite, aby ste tomu verili. 🙂

15,- Eur (vrátane DPH)

aktuálne som v šetriacom režime

19,- Eur (vrátane DPH)

vyberám si zlatú strednú cestu

23,- Eur (vrátane DPH)

pretože som štedrý – viem, že tým moju hojnosť tvorím už teraz 🙂

Možno sa ešte pýtate: Zaručí mi táto meditácia, že začnem žiť v hojnosti?

Tak takúto záruku vám neviem dať, ak mi vy nedáte na oplátku záruku, že tento nástroj budete poctivo používať a veriť mu. 🙂 Pretože, nič vo vašom živote sa nezmení, ak vy sami v ňom nič nezmeníte. Bez vášho vlastného pričinenia bude táto meditácia len stratou vašich peňazí (myslím tých, ktoré za ňu zaplatíte 🙂 ).

Viem vám však garantovať, že ak sa tento nástroj rozhodnete skutočne používať, a zakomponujete ho trvalo do svojho života, zmena rozhodne príde. Medzi mojimi klientmi mám desiatky takýchto prípadov.

Pokiaľ však i po vypočutí meditácie zistíte, že vás neoslovila, ponúkam vám ZÁRUKU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Pochádzam z rodiny, v ktorej panuje presvedčenie, že každý úspech si človek musí vydrieť, a že nič nepríde ľahko, bez intenzívnej námahy a snahy.

Toto presvedčenie mi bolo vštepované od malička, s dobrým úmyslom, no často ma v živote blokuje, a znemožňuje mi zažívať hojnosť a prosperitu, a aj z nich vyplývajúcu pohodu.

A hoci viem, že afirmácie a meditácie naozaj fungujú, a chcem na sebe v tejto veci pracovať, bolo pre mňa ťažké vytvoriť si na túto tému meditáciu vlastnú.

Katkino vedenie v tejto téme je skvelé, je to fakt meditácia “na mieru.” Ak máte podobný problém, odporúčam vám púšťať si ju každý deň. Výsledky sa dostavia.

Katka, ďakujem.
Je super, že Katka tvorí takéto cielené meditácie po slovensky. Dokázal som sa sústrediť od začiatku až do konca. Budem to opakovať, a teším sa na výsledky.
Nesmierne uvoľňujúca meditácia, v ktorej ma hrejivý Katkin hlas príjemne sprevádzal cestou rozjímania o hojnosti a súčasne nasmeroval k uvedomeniu si reálnej možnosti ako dôjsť k oceánu nekonečnej hojnosti a jednoducho si z neho načrieť.

Doprajte si Hojnosť práve teraz.

Kliknite na Objednávam meditáciu a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Meditácia vám dorazí hneď po zaplatení, do vašej mailovej schránky.

Scroll to top