Hojnosť

Počítate neustále každé euro a ste z toho už unavení?

Ste vo finančnej neistote a vaše príjmy sú obmedzené?

Potrebujete rozprúdiť prosperitu, či hojnosť v každom slova zmysle, vo svojom živote?

Hojnosť začína už v našej hlave. Ak chcete k sebe pritiahnuť hojnosť, potrebujete v prvom rade zmeniť svoje myslenie a otvoriť sa prosperite, či prijímaniu všeobecne. Potrebujete zmeniť svoje nastavenia – aj vo svojej mysli, ale aj vo svojom chovaní.

Volám sa Katarína Jarombeková, a už roky pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie). Často som so svojimi klientmi pracovala aj na ich prosperite (či hojnosti vo všeobecnosti) a čistení rôznych blokov, ktoré im hojnosť blokovali. Najčastejšou príčinou týchto blokov bolo nastavenie ich mysle, a rôzne blokujúce staré presvedčenia, ktoré prijali od svojich rodín, či iných autorít.

Čistenie blokujúcich presvedčení pomocou terapie je však iba jedna z možností, ako ich odstrániť. Existuje mnoho ďalších „nástrojov“ na čistenie takýchto blokov. Mojím úprimným prianím je naučiť vás, ako si môžete pomôcť sami. To je dôvod, prečo (nielen) svojich klientov učím používať aj iné nástroje, ako samotné terapie.

Jedným z nástrojov, ako rozprúdiť hojnosť vo svojom živote, je aj táto vedená meditácia

Hojnosť

V tejto 20 min. meditácií vás prevediem celým procesom, od vyčistenia starých blokov, až k prijímaniu nekonečnej hojnosti.

Hojnost

A koľko vás to bude stáť?

Veľmi si prajem, aby bola táto meditácia dostupná pre každého, no zároveň sa bavíme o hojnosti a prosperite – a tá začína už v našej hlave. Ako sa k peniazom budeme chovať, tak sa nám aj budú naspäť vracať. Energie vo Vesmíre sú vyrovnané – ak dávate, budete aj dostávať. 

Preto sú nižšie ceny tri. 🙂 Slobodne si vyberte tú, s ktorou súzniete. Zaplaťte toľko, koľko cítite, aby ste tomu verili – toľko, akú to má pre vás hodnotu.

1. Som v šetriacom režime, cena:    11,- Eur (vrátane DPH)

2. Zlatá stredná cesta, cena:     15,- Eur (vrátane DPH)

3. Som štedrý, pretože viem, že tým hojnosť manifestujem už teraz,  🙂 cena:  19,- Eur (vrátane DPH)

Pokiaľ po vypočutí meditácie zistíte, že vás neoslovila, ponúkam vám GARANCIU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Pochádzam z rodiny, v ktorej panuje presvedčenie, že každý úspech si človek musí vydrieť, a že nič nepríde ľahko, bez intenzívnej námahy a snahy.

Toto presvedčenie mi bolo vštepované od malička, s dobrým úmyslom, no často ma v živote blokuje, a znemožňuje mi zažívať hojnosť a prosperitu, a aj z nich vyplývajúcu pohodu.

A hoci viem, že afirmácie a meditácie naozaj fungujú, a chcem na sebe v tejto veci pracovať, bolo pre mňa ťažké vytvoriť si na túto tému meditáciu vlastnú.

Katkino vedenie v tejto téme je skvelé, je to fakt meditácia “na mieru.” Ak máte podobný problém, odporúčam vám púšťať si ju každý deň. Výsledky sa dostavia.

Katka, ďakujem.
Je super, že Katka tvorí takéto cielené meditácie po slovensky. Dokázal som sa sústrediť od začiatku až do konca. Budem to opakovať, a teším sa na výsledky.
Nesmierne uvoľňujúca meditácia, v ktorej ma hrejivý Katkin hlas príjemne sprevádzal cestou rozjímania o hojnosti a súčasne nasmeroval k uvedomeniu si reálnej možnosti ako dôjsť k oceánu nekonečnej hojnosti a jednoducho si z neho načrieť.

Doprajte si Hojnosť práve teraz.

Kliknite na Objednať meditáciu a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Meditácia vám dorazí hneď po zaplatení, ako MP3 súbor, do vašej mailovej schránky.

Scroll to top