Meditácia na čistenie čakier

Čakry sú mocné energetické regulačné centrá nášho tela pre prijímanie, ale aj vysielanie energie. Nachádzajú sa na povrchu éterického tela – na križovatkách meridiánov (rozvetvené dráhy v ľudskom tele, ktoré popísala čínska medicína už viac ako pred tisíckami rokov). Sú tak zdrojom životnej energie, ktorá prúdi našim telom.

Čistenie čakierMôžete si ich predstaviť ako kruhové víry – špirály vyžarujúce z niekoľkých miest pozdĺž našej chrbtice. Existuje sedem základných čakier. Päť z nich smeruje dopredu a dozadu. Ďalšia – tzv. koreňová čakra smeruje nadol a prijíma zemskú energiu a posledná – tzv. korunná čakra smeruje nahor a spája sa s vesmírnou energiou. Každá čakra má svoju špecifickú farbu a vibrácie (frekvenciu).

Spomalením, alebo zablokovaním čakry vznikajú rôzne ochorenia, únava, apatia, bolesti. Nevyvážené čakry majú tak isto silný účinok na pocity, city a nálady človeka. Pri svojej terapeutickej praxi sa veľmi často stretávam u svojich klientov so zablokovanými čakrami.

Jedným zo spôsobov, ako udržiavať svoje čakry čisté a v harmónii, je meditácia. Preto som sa rozhodla, že pre vás takúto meditáciu nahrám a sprístupním ju každému z vás.

Prečistenie čakier dokáže napomôcť riešeniu pri akomkoľvek probléme. Takže je skutočne pre každého. 🙂

Vyčistite a zharmonizujte svoje čakry pomocou tejto meditácie!

 

Meditáciu si stiahlo už cez 180 ľudí, napísali o nej:

Milá Katka, som veľmi vďačný za poslednú meditáciu Čistenie čakier. Bolo to naozaj magické! Vďaka vám a vášmu vedeniu som veľmi presne cítil, kde sa ktorá čakra nachádza, ako ju rozvibrovať, ako cez čakru prijímať. Čistenie čakier je azda moja najobľúbenejšia meditácia, má skvelé tempo, výborne zvolenú hudbu, ktorá veľmi pomáha rozvibrovať čakry.

S vďakou,

Tomáš

 

Dobrý deň Katka, včera som si robila prvýkrát čistenie… Wau bolo to veľmi energické…A hlavne v oblasti krku, kde sa mi hlava začala sama dávať do takého krúživého pohybu…Veľmi pre mňa silný úkaz.

Ďakujem,

s prianím pekného dňa Ivett

 

Ďakujem krásne, bolo to niečo nádherné a neopísateľné. Cítim sa ako znovuzrodená. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Alena

Scroll to top