Aktivuj v sebe tvorivú energiu

Tiež máte občas (či často) pocit, že ste stratili kontakt sami so sebou?

Aj vy túžite po nástrojoch na získanie väčšej istoty a sebadôvery?

Hľadáte spôsob, ako sa stať architektom svojho osudu a začať aktívne formovať svoju budúcnosť?

Tak teraz vám ukážem, ako na to! Vyskúšajte túto revolučnú meditáciu a objavte svoju tvorivú energiu ešte dnes.
S mojou meditáciou

Aktivuj v sebe tvorivú energiu

získate nástroj na prebudenie vašej vnútornej sily a prepojenie sa so svojou intuíciou. Poďte na cestu objavovania vašej skutočnej autentickej mocnosti a tvorivej energie, ktorá vám umožní formovať vlastnú budúcnosť.

kontakt regresky.sk

Volám sa Katarína Jarombeková, a moje skúsenosti ako terapeutky (SRT a regresné terapie) ma priviedli k pochopeniu, že terapia nie je len o liečení, ale aj o učení. Už roky s vášňou učím svojich klientov, že majú moc tvoriť vlastnú realitu.

Často ale moji klienti o tom, že môžu tvoriť, ani netušia. Alebo ak aj vedia, že túto schopnosť majú v sebe, nevedia s ňou naviazať kontakt. Nevedia, čo to je, ako to majú cítiť a vnímať, a už vôbec nie, ako to použiť.

Preto som sa rozhodla, že nahrám meditáciu, ktorá doslova aktivuje takúto hlbokú – tvorivú energiu. Ktorá pomôže (nie len) mojim klientom, znova objaviť silu v sebe.

Pretože – vy sami ste tvorcami svojho života. Aj vy máte všetko vo vlastných rukách. Aj vy si tvoríte svoju realitu.

Mojím úprimným želaním je, aby ste v sebe objavili tento tvorivý princíp, túto božskosť, to vedomie, že si viete a môžete vytvoriť všetko to, po čom túžite. Aby ste v sebe aj vy našli túto silu, cez ktorú môžete tvoriť.

vedená meditácia Aktivuj v sebe tvorivú energiu

V tejto 12 min. meditácií vás prevediem účinnou aktiváciou
Aktivuj v sebe tvorivú energiu

A koľko vás to bude stáť?

Technika Aktivuj v sebe tvorivú energiu stojí iba 23,- Eur (vrátane DPH).

Je to len zlomok ceny mojej individuálnej terapie. Vaše investícia vám však môže priniesť neporovnateľnú hodnotu vo forme zvýšenej životnej spokojnosti, lepšieho zvládania stresu a väčšej dôvery vo vlastné schopnosti dosiahnuť svoje ciele.

A navyše nahrávka vám ostane navždy. Môžete ju používať opakovane, kedykoľvek budete potrebovať.

Možno sa ešte pýtate?

Aká je účinnosť tejto meditácie a ako mi môže pomôcť dosiahnuť svoje ciele?

Meditácia Aktivuj v sebe tvorivú energiu je navrhnutá s dôrazom na dosiahnutie pozitívnych výsledkov. Pomáha vám nájsť vnútornú harmóniu a prebudiť váš tvorivý potenciál, čo môže viesť k lepšiemu zvládaniu stresu, väčšej životnej spokojnosti a k dosiahnutiu vašich cieľov.

Ak som úplný začiatočník v meditácii, môžem túto meditáciu používať?

Áno, meditácia Aktivuj v sebe tvorivú energiu je vhodná pre všetky úrovne skúseností s meditáciou. Je navrhnutá tak, aby bola prístupná aj pre začiatočníkov a poskytuje jednoduché a zrozumiteľné techniky pre účinné prebudenie vnútornej sily.

Aké sú výhody pravidelného praktizovania tejto meditácie?

Pravidelná prax meditácie Aktivuj v sebe tvorivú energiu môže priniesť viaceré výhody, vrátane zvýšenej vnútornej harmónie, posilnenia intuície, zvýšenej tvorivej energie a lepšieho zvládania stresu a ťažkých situácií vo vašom živote.

Pokiaľ však i po vypočutí meditácie zistíte, že vás neoslovila, ponúkam vám GARANCIU vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od jej kúpy a ja vám bez ďalších otázok vrátim vaše peniaze späť.

Reakcie tých, čo si meditáciu už vypočuli:

Katka, nádherná meditácia. Okrem toho, že som si pri nej doslova úžasne oddýchla, preniesla ma do akejsi krajiny „neobmedzených možností„ a musím povedať, že v určitom okamihu som mala pocit, že všetko je možné. Skončila som meditáciu a ten pocit vo mne zostal. Tak uvidíme, čo sa bude diať. 😊
regresky
Jarka

Prekonajte prekážky na ceste k svojim snom a objavte tvorcu v sebe ešte dnes. Uvoľnite svoj plný potenciál a konečne dosiahnite svoje ciele.

Kliknite na Objednať meditáciu a na ďalšej stránke vyplňte objednávku. Meditácia k vám dorazí hneď po zaplatení do vašej mailovej schránky.

Scroll to top