Neviete, AKO SA MAŤ NAOZAJ RÁD
a ako sa to PRAKTICKY naučiť?

Trápi vás nízka sebahodnota a chceli by ste byť so sebou už konečne spokojný?
Myslíte si, že byť šťastný a spokojný je pre vás nedosiahnuteľné, a nikdy sa to nenaučíte?

Aj ja som kedysi nevedela, čo znamená MAŤ SA RÁD, a už vôbec nie, ako sa to naučiť.
Teraz to učím svojich klientov a naučím to aj vás. Dovediem vás krok za krokom k sebaláske.

Volám sa Katarína Jarombeková a dnes je v mojom svete všetko v poriadku – poznám svoju sebahodnotu. Kedysi to tak nebolo. Boli časy, keď som sa nemala rada, a nevedela som ani, akým spôsobom to zmeniť.

Po rokoch štúdia, samovzdelávania a terapeutickej praxe dnes už presne viem, ktoré techniky a metódy sú najúčinnejšie a dajú sa ľahko aplikovať v praxi.

Už 10 rokov robím regresné a SRT terapie, pomocou ktorých sprevádzam svojich klientov, aby aj oni našli svoj zmysel a smer, a vyriešili svoje problémy.

Mnohým z nich som pomohla s nízkym sebavedomím, sebaláskou a sebahodnotou. A to práve tým, že som ich naučila funkčné a jednoduché metódy a postupy, ako sa mať rád. Dnes sú sebavedomejší, poznajú svoje hranice a ich okolie ich rešpektuje. Majú sami seba skutočne radi.

A teraz tieto techniky a jednoduché postupy naučím aj vás. A to formou tohoto ebooku 

AKO SA MAŤ RÁD

Čo sa v ebooku dozviete a naučíte, a čo ním získate?​

ako sa mať rád

Predstavte si, že ste sa konečne postavili svojim rodičom, alebo nadriadenému. Že sa konečne nebojíte povedať svoj názor a stáť si za ním. Že ste sebavedomí, šťastní a spokojní sami so sebou. Že ste sa zbavili strachu, paniky, alebo tráum, ktoré vás dlho otravovali. Že konečne viete, čo chcete, a čo je pre vás dobré. Že sa máte konečne radi.

Nie je to úžasné?

Konečne je aj vo vašom svete všetko v poriadku. 🙂 

A koľko vás to bude stáť?

Cena ebooku AKO SA MAŤ RÁD je 30,- EUR (vrátane DPH)

Čo by som len dala za takýto ebook v časoch, keď som sa ja učila mať sa rada! Je v ňom zhrnutých viac než 10 rokov mojej práce a driny pri učení sa sebaláske a sebahodnote; pri hľadaní a skúmaní metód, ktoré skutočne fungujú. Odráža aj kopec prešľapov a omylov, ktoré vy už vďaka tomuto ebooku urobiť nemusíte. A tiež roky skúseností aj s mojimi klientmi. To všetko je zhrnuté v jednom ebooku, napísané jednoducho a účelne.

V cene 30 eur získate viac, než len ebook. Získate dlhodobého pomocníka a sprievodcu na Vašej ceste za sebaláskou, sebahodnotou a osobným rozvojom.

Cena tohto ebooku je nižšia, ako cena jednej mojej terapie. Mnohí klienti za mnou prídu opakovane, alebo si zaplatia 4- a viachodinové terapie. Robia tak preto, lebo im SRT terapie a regresné terapie pomáhajú. Pomáha im aj know-how o sebaláske, a spôsoboch, ako sa jej naučiť, ktoré s nimi zdieľam.

Prečo teda stojí ebook Ako sa mať rád práve 30 eur? Pretože si želám, aby zasiahol čo najviac ľudí a pomohol každému z nich. Je to cena jednej masáže, ručného umytia auta či návštevy kaderníka. No zároveň som ebooku určila takú cenovku, aby ste si vloženú finančnú hodnotu vážili. Ak je niečo príliš lacné, nevadí nám, ak to nevyužijeme. A ja si želám, aby ste obsah tohto ebooku vo svojom živote využili na 100%.

Preto stojí ebook AKO SA MAŤ RÁD práve 30 eur.

Možno vám teraz napadajú tieto otázky:

Možno si práve vravíte, že mnoho postupov k osobnému rozvoju si predsa viete nájsť a prečítať aj inde, a zdarma. Alebo ste o mnohých už aj čítali. Áno, internet i kníhkupectvá sú plné kníh o sebahodnote a sebarozvoji.

Ale používate ich v praxi? Pretože len v tomto ebooku nájdete na jednom mieste toľko jednoduchých a presných postupov, ktoré vás sebaláske aj prakticky naučia. A to je predsa to, o čo vám ide – využívať naučené metódy v dennom živote! Ušetríte si tak kopu síl, času a energie a ľahšie vstúpite na cestu k životu, po akom dlho túžite.

Možno sa tiež obávate, či ebooku budete rozumieť. Všetky postupy v ebooku sú vysvetlené normálnym, ľudským slovníkom, veľmi polopatisticky.

Možno tiež váhate, či konkrétne u vás tieto postupy budú fungovať. V tomto ebooku som zhrnula len to, čo je overené už mnohokrát – nielen mojimi vlastnými skúsenosťami, ale aj skúsenosťami mojich klientov.

No ak by ste predsa len po prečítaní mali pocit, že vám ebook nedal to, čo ste od neho očakávali, PONÚKAM VÁM NASLEDOVNÉ:

Pretože som presvedčená, že tieto metódy jednoznačne fungujú, a keď je človek pripravený, majú moc zmeniť jeho život, ponúkam vám 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak sa do 14 dní od momentu vašej objednávky rozhodnete, že tento ebook nie je pre vás, bez ďalších otázok vám VRÁTIM VAMI ZAPLATENÉ PENIAZE V PLNEJ VÝŠKE.  🙂

A to ešte nie je všetko.

Navyše získate ešte tieto tri DARČEKY, ktoré sú bonusmi len tohto ebooku, a nedajú sa kúpiť samostatne:

Bonus 1

PRACOVNÝ ZOŠIT, ktorý vás prevedie praktickými cvičeniami z ebooku, a

Bonus 2 a 3

DVE ÚŽASNÉ MEDITÁCIE – POČÚVAJ SVOJE TELO a SEBAPRIJATIE, priložené ako odkaz na MP3 súbory.

V meditáciách je použitá veľmi    príjemná hudba vo frekvencii 396Hz, ktorá podporuje zničenie nevedomých a podvedomých blokád a negativity. Jej tvorcami sú talianski umelci, a publikujú pod názvom Music for body and spirit – Meditation music.

Reakcie tých, čo si ebook už prečítali:

Zo začiatku som bola skeptická a čítala s pocitom, že toto už vlastne dávno viem... Ale ako som sa hlbšie začítavala, a skutočne, nedalo sa e-bookom len preletieť, vtiahol ma do svojho milujúceho, láskavého a bezpečného objatia, z ktorého som sa nechcela vzdialiť. Toľko lásky a pokoja! Krásne, výstižné a jednoducho aplikovateľné postupy, ako sa naučiť mať sa rád sú odpoveďou na dnešnú uponáhľanú dobu a stratu seba samého.
Príjemný pocit z celého diela umocnili bonusové meditácie, ktoré sú presne podľa môjho gusta. Empatické Katkine vedenie vie presne kedy a ako zareagovať a vrátit meditujúceho k prítomnému okamihu.
Ihneď ma napadlo, že by tento e-book mohol byť skvelým vodítkom pre ľudí, ktorých sužuje nejaký problém a nevidia východisko, dlho sa nevedia pohnúť z miesta alebo už dávno rezignovali na šťastie či zdravie svoje alebo niekoho blízkeho. Láskavosť je mocná sila a vďaka Katke a jej e-booku som si to veľmi živo pripomenula a dokázala stráviť sama so sebou nádherné chvíle 🙂. Ďakujem!
Pred čítaním ebooku som mala obavy, či v ňom nebude nejaká terminológia, s ktorou som sa nestretla a nebudem jej dobre rozumieť. Ale bolo to práve naopak. Jednou z vecí, ktorá sa mi na Katkinej knihe páči, je práve to, že je zrozumiteľná a jednoduchá – v tom dobrom slova zmysle.
Všetky rady a cvičenia, ktoré sú v knihe spomínané, naozaj môžu byť pre človeka nápomocné, a byť mu užitočným sprievodcom.
Odporúčam tento ebook každému, koho pritiahol samotný názov. Lebo to zrejme nebude náhoda a tá téma s človekom nejakým spôsobom rezonuje.
Ale vo všeobecnosti by som ju tiež odporučila každému, kto rád skúma, hľadá a báda aj vo vlastnom vnútre, nebojí sa pozrieť sa sám na seba a zmeniť sa.
Mária Horváthová
Táto kniha je výnimočná tým, že mi pomohla pochopiť, ako mať rada samu seba, a tiež skutočnosť, že byť pre seba vždy na prvom mieste je správne. Kniha nesúvisí len so sebaláskou, ale venuje sa aj ďalším oblastiam vášho bytia. Aj keď knihu prečítate na prvýkrát jedným dychom, budete mať potrebu stále sa k nej vracať. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete, aby sa u vás prejavila sebaláska a aby ste našli samých seba.
Kniha prináša toľko nových a zaujímavých postupov, ktoré môžete aplikovať v reálnom živote a nájsť lásku k sebe, že som naozaj rada, že ju mám. Teším sa, ako sa postupne naučím konkrétne kroky, ktoré ma privedú k lepšiemu vnímaniu samej seba.

Kniha vám prinesie nový pohľad na váš vnútorný svet – na to, čo všetko cítite, čo si neuvedomujete a ako môžete vlastným pričinením zmeniť svoju sebahodnotu, a vážiť si seba ako výnimočnú osobu.

Knihu odporúčam všetkým, bez ohľadu na to, či chcete riešiť sebalásku a sebaprijatie, alebo sa venovať svojim emóciám. Je to kniha plná tipov a rád, ako sa mať rád, ako počúvať svoje telo a svoju intuíciu. Nájdete tu odpovede na vaše otázky, čo máte konkrétne urobiť, aby ste sa mali radi.

Táto kniha má nevyčísliteľnú hodnotu. Ak by bola možnosť, aby sa tieto techniky učili už deti v škole, myslím, že život by bol oveľa jednoduchší a každý by si oveľa viac vážil sám seba.

KÚPTE SI SVOJ EBOOK AKO SA MAŤ RÁD HNEĎ TERAZ!

Mnoho ľudí sa rozhodne naučiť sa niečo nové, ale tesne pred tým, ako by mali urobiť konkrétny prvý krok, zneistejú. Neurobte túto chybu. Na túto stránku ste zavítali preto, lebo vás téma sebalásky priťahuje. Práve preto ste sa dočítali až sem. 

Objednajte si svoj ebook už dnes – stane sa sprievodcom na vašej ceste k skutočnej sebaláske. 🙂

Scroll to top