Často počujete, že sa „nemáte radi“ - ale vôbec neviete, ako sa to naučiť?

Trápi vás nízka sebahodnota a chceli by ste byť so sebou už konečne spokojný?
Myslíte si, že byť šťastný a spokojný je pre vás nedosiahnuteľné, a nikdy sa to nenaučíte?
Tento ebook sa venuje práve jednoduchým praktikám a metódam, ktoré vás dovedú, krok za krokom, k zdravej sebaláske.

Aj ja som kedysi nevedela, čo znamená MAŤ SA RÁD, a už vôbec nie, ako sa to naučiť.
Teraz to učím svojich klientov a naučím to aj vás. Dovediem vás prakticky a zaručene k sebaláske.

Volám sa Katarína Jarombeková a dnes je v mojom svete všetko v poriadku – poznám svoju sebahodnotu. Kedysi to tak nebolo. Boli časy, keď som sa nemala rada, a nevedela som ani, akým spôsobom to zmeniť.

Po rokoch štúdia, samovzdelávania a terapeutickej praxe dnes už presne viem, ktoré techniky a metódy pri učení sebaláske sú najúčinnejšie a dajú sa ľahko aplikovať v praxi.

Už 10 rokov pracujem ako terapeut (SRT a regresné terapie). Klienti za mnou prichádzajú s rôznymi problémami. Aj keď sú rôznorodé, koreňom veľkej väčšiny z nich býva nedostatok sebalásky, sebadôvery a sebahodnoty.

V knihe Ako sa mať rád sumarizujem účinné a overené rady, metódy a postupy, ako sa naozaj mať rád a ako sa to naučiť.

regresky

A teraz  ich naučím aj vás – v tejto eknihe / audioknihe

AKO SA MAŤ RÁD

Čo sa v nej dozviete a naučíte, a čo ňou získate?
Ako sa mať rád

A teraz už aj ako AUDIOKNIHA

Ja sama milujem audioknižky, preto som sa rozhodla, urobiť zo svojej knihy aj AUDIOKNIHU. Audioknižky počúvam pri domácich prácach, alebo cestovaní, čas ním strávený mi tak príde zmysluplne využitý.

Máte aj vy málo času? Alebo vnímate lepšie svojim sluchom, než vizuálne? Prípadne chcete tiež čas cestovania či domácich prác využiť pre seba, čo najlepšie?

Potom je audioverzia knihy Ako sa mať rád určená práve Vám!

Ako sa mať rád

Aj vy sa môžete mať radi! 

Predstavte si, že ste sa konečne postavili svojim rodičom, alebo nadriadenému. Že sa konečne nebojíte povedať svoj názor a stáť si za ním. Že ste sebavedomí, šťastní a spokojní sami so sebou. Že ste sa zbavili strachu, paniky, alebo tráum, ktoré vás dlho otravovali. Že konečne viete, čo chcete, a čo je pre vás dobré. Že sa máte konečne radi.

Nie je to úžasné?

Konečne je aj vo vašom svete všetko v poriadku. 🙂 

Zaslúžite si hojnosť

A koľko vás to bude stáť?

Cena tejto elektronickej, alebo audio knihy Ako sa mať rád je len

39,- EUR (vrátane DHP)

Čo by som len dala za takúto knihu v časoch, keď som sa ja učila mať sa rada! Je v nej zhrnutých viac než 10 rokov mojej práce a driny pri učení sa sebaláske a sebahodnote; pri hľadaní a skúmaní metód, ktoré skutočne fungujú. Odráža aj kopec prešľapov a omylov, ktoré vy už vďaka tejto eknihe / audioknihe urobiť nemusíte. A tiež roky skúseností aj s mojimi klientmi. To všetko je zhrnuté v jednej knihe, napísané jednoducho a účelne.

V cene 39 eur získate viac, než len eknihu, alebo audioknihu. Získate dlhodobého pomocníka a sprievodcu na Vašej ceste za sebaláskou, sebahodnotou a osobným rozvojom. Navyše, ak by ste chceli obe verzie (aj eknihu, aj audioknihu), cena spolu je len 49,- EUR.

Cena tejto eknihy / audioknihy je nižšia, ako cena jednej mojej terapie.
Mnohí klienti za mnou prídu opakovane, alebo si zaplatia 4- a viachodinové terapie. Robia tak preto, lebo im SRT terapie a regresné terapie pomáhajú. Pomáha im aj know-how o sebaláske, a spôsoboch, ako sa jej naučiť, ktoré s nimi zdieľam.

Prečo teda stojí ekniha / audiokniha Ako sa mať rád práve 39 eur?
Pretože si želám, aby zasiahol čo najviac ľudí a pomohol každému z nich. Je to cena jednej masáže, ručného umytia auta či návštevy kaderníka. No zároveň som eknihe i audioknihe určila takú cenovku, aby ste si vloženú finančnú hodnotu vážili. Ak je niečo príliš lacné, nevadí nám, ak to nevyužijeme. A ja si želám, aby ste obsah tejto eknihy či audioknihy vo svojom živote využili na 100%.

Preto stojí ekniha, alebo audiokniha, AKO SA MAŤ RÁD práve 39 eur.

Možno vám teraz napadajú tieto otázky:

Zaručí mi táto kniha, že odteraz budem skutočne žiť v sebaláske a sebahodnote?
Tak takúto záruku vám neviem dať, ak mi vy nedáte na oplátku záruku, že tento nástroj budete poctivo používať a veriť mu. 🙂 Pretože, nič vo vašom živote sa nezmení, ak vy sami v ňom nič nezmeníte. Bez vášho vlastného pričinenia bude táto kniha len stratou vašich peňazí.

Viem vám však garantovať, že ak sa tento nástroj rozhodnete skutočne používať, a zakomponujete ho trvalo do svojho života, zmena rozhodne príde. Medzi mojimi klientmi mám desiatky takýchto prípadov.

Možno tiež váhate, či konkrétne u vás tieto postupy budú fungovať. V tejto knihe som zhrnula len to, čo je overené už mnohokrát – nielen mojimi vlastnými skúsenosťami, ale aj skúsenosťami mojich klientov.

Možno si práve vravíte, že mnoho postupov k osobnému rozvoju si predsa viete nájsť a prečítať aj inde, a zdarma. Alebo ste o mnohých už aj čítali.
Áno, internet i kníhkupectvá sú plné kníh o sebahodnote a sebarozvoji.

Ale používate ich vo svojom bežnom živote? Pretože len v tejto knihe nájdete na jednom mieste toľko jednoduchých a presných postupov, ktoré vás sebaláske aj prakticky naučia. A to je predsa to, o čo vám ide – využívať naučené metódy v dennom živote! Ušetríte si tak kopu síl, času a energie a ľahšie vstúpite na cestu k životu, po akom dlho túžite.

Možno sa tiež obávate, či knihe budete rozumieť. Všetky postupy v knihe sú vysvetlené normálnym, ľudským slovníkom, veľmi zrozumiteľne.

No ak by ste predsa len po prečítaní mali pocit, že vám kniha nedala to, čo ste od nej očakávali, PONÚKAM VÁM NASLEDOVNÉ:

Pretože som presvedčená, že tieto metódy jednoznačne fungujú, a keď je človek pripravený, majú moc zmeniť jeho život, ponúkam vám 14-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak sa do 14 dní od momentu vašej objednávky rozhodnete, že táto kniha nie je pre vás, bez ďalších otázok vám VRÁTIM VAMI ZAPLATENÉ PENIAZE V PLNEJ VÝŠKE.  🙂

Ako sa mať rád

A to ešte nie je všetko.

Navyše získate ešte tieto tri DARČEKY, ktoré sú bonusmi len tejto eknihy / audioknihy, a nedajú sa kúpiť samostatne:

Ako sa mať rád

Bonus 1

PRACOVNÝ ZOŠIT, ktorý vás prevedie praktickými cvičeniami z knihy, a

Ako sa mať rád

Bonus 2 a 3

DVE ÚŽASNÉ MEDITÁCIE – POČÚVAJ SVOJE TELO a SEBAPRIJATIE, priložené ako odkaz na MP3 súbory.

V meditáciách je použitá veľmi  príjemná hudba vo frekvencii 396Hz, ktorá podporuje zničenie nevedomých a podvedomých blokád a negativity. Jej tvorcami sú talianski umelci, a publikujú pod názvom Music for body and spirit – Meditation music.

Knihu si zakúpilo už viac než 120 ľudí, tu sú ich reakcie:

Katka,
audiobook je úžasný, mám zimomriavky. Dostala som sa len po 4 kapitolu a hneď išla aj praktický vyskúšať. Je to super. Aj moje unavené oči ďakujú, že nemusia čítať. 🙂
Ahoj Kati. Tvoju knihu počúvam stále dookola. Vytvoriť audioknihu bol výborný nápad. Počúvam ju stále dokola, keď chodím Nordic Walking. A stále nemám dosť. Vždy tam nájdem niečo nové. Takže za mňa 100%.

Čo vnímam pre mňa ako nové a veľmi pozitívne, že ma kniha naviedla, ako skúmať seba. Čo chcem, čo nechcem, čo je pre mňa OK. Bez toho, že by som to ďalej rozoberala. Napr. prečo chodím Walking sama? Odpoveď, lebo chcem. Pár kamarátok by chcelo chodiť so mnou a ja viem, že chcem byť sama. Je to proste môj súkromný ČAS. A aj môj spôsob meditácie.

Kati, veľká vďaka za knihu.
Teším sa na ďalšie.
Prajem ti zo srdca tvorivosť, zdravie, lásku, osobnú spokojnosť, mier v duši a pár kvalitných ľudí okolo seba.
regresky
Katka
Pred čítaním ebooku som mala obavy, či v ňom nebude nejaká terminológia, s ktorou som sa nestretla a nebudem jej dobre rozumieť. Ale bolo to práve naopak. Jednou z vecí, ktorá sa mi na Katkinej knihe páči, je práve to, že je zrozumiteľná a jednoduchá – v tom dobrom slova zmysle.
Všetky rady a cvičenia, ktoré sú v knihe spomínané, naozaj môžu byť pre človeka nápomocné, a byť mu užitočným sprievodcom.
Odporúčam tento ebook každému, koho pritiahol samotný názov. Lebo to zrejme nebude náhoda a tá téma s človekom nejakým spôsobom rezonuje.
Ale vo všeobecnosti by som ju tiež odporučila každému, kto rád skúma, hľadá a báda aj vo vlastnom vnútre, nebojí sa pozrieť sa sám na seba a zmeniť sa.
Splnené prianie
Mária Horváthová
Milá Katka,
dopočúvala som tvoj audiobook a rada by som ti poďakovala za zhrnutie týchto praktických životných lekcií do jedinečného celku.

Vieš, keby som toto čítala/počúvala roky dozadu, tak si ušetrím množstvo vlastnej energie pri nesprávnom riešení svojich zažitých vzorcov. Človek je starší a otĺkaním sa už kdečo vyriešil, ale aj tak som si tam našla ďalšie a ďalšie odpovede na moje otázky. A verím, že aj tie budú do času minulosťou. 😊

Veľmi pekne za tvoju mravčiu prácu ďakujem, neprestávaj.
Zo začiatku som bola skeptická a čítala s pocitom, že toto už vlastne dávno viem... Ale ako som sa hlbšie začítavala, a skutočne, nedalo sa e-bookom len preletieť, vtiahol ma do svojho milujúceho, láskavého a bezpečného objatia, z ktorého som sa nechcela vzdialiť. Toľko lásky a pokoja! Krásne, výstižné a jednoducho aplikovateľné postupy, ako sa naučiť mať sa rád sú odpoveďou na dnešnú uponáhľanú dobu a stratu seba samého.
Príjemný pocit z celého diela umocnili bonusové meditácie, ktoré sú presne podľa môjho gusta. Empatické Katkine vedenie vie presne kedy a ako zareagovať a vrátit meditujúceho k prítomnému okamihu.
Ihneď ma napadlo, že by tento e-book mohol byť skvelým vodítkom pre ľudí, ktorých sužuje nejaký problém a nevidia východisko, dlho sa nevedia pohnúť z miesta alebo už dávno rezignovali na šťastie či zdravie svoje alebo niekoho blízkeho. Láskavosť je mocná sila a vďaka Katke a jej e-booku som si to veľmi živo pripomenula a dokázala stráviť sama so sebou nádherné chvíle 🙂. Ďakujem!
Táto kniha je výnimočná tým, že mi pomohla pochopiť, ako mať rada samu seba, a tiež skutočnosť, že byť pre seba vždy na prvom mieste je správne. Kniha nesúvisí len so sebaláskou, ale venuje sa aj ďalším oblastiam vášho bytia. Aj keď knihu prečítate na prvýkrát jedným dychom, budete mať potrebu stále sa k nej vracať. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete, aby sa u vás prejavila sebaláska a aby ste našli samých seba.
Kniha prináša toľko nových a zaujímavých postupov, ktoré môžete aplikovať v reálnom živote a nájsť lásku k sebe, že som naozaj rada, že ju mám. Teším sa, ako sa postupne naučím konkrétne kroky, ktoré ma privedú k lepšiemu vnímaniu samej seba.

Kniha vám prinesie nový pohľad na váš vnútorný svet – na to, čo všetko cítite, čo si neuvedomujete a ako môžete vlastným pričinením zmeniť svoju sebahodnotu, a vážiť si seba ako výnimočnú osobu.

Knihu odporúčam všetkým, bez ohľadu na to, či chcete riešiť sebalásku a sebaprijatie, alebo sa venovať svojim emóciám. Je to kniha plná tipov a rád, ako sa mať rád, ako počúvať svoje telo a svoju intuíciu. Nájdete tu odpovede na vaše otázky, čo máte konkrétne urobiť, aby ste sa mali radi.

Táto kniha má nevyčísliteľnú hodnotu. Ak by bola možnosť, aby sa tieto techniky učili už deti v škole, myslím, že život by bol oveľa jednoduchší a každý by si oveľa viac vážil sám seba.

KÚPTE SI SVOJU EKNIHU, alebo AUDIOKNIHU AKO SA MAŤ RÁD HNEĎ TERAZ!

Mnoho ľudí sa rozhodne naučiť sa niečo nové, ale tesne pred tým, ako by mali urobiť konkrétny prvý krok, zneistejú a to je veľká škoda. Na túto stránku ste zavítali preto, lebo vás téma sebalásky priťahuje. Práve preto ste sa dočítali až sem. 

Objednajte si svoju eknihu  / audioknihu už dnes – stane sa sprievodcom na vašej ceste k skutočnej sebaláske. 🙂

Alebo si ich kúpte rovno obe a získajte nielen maximum z obsahu pre svoj život, ale aj výraznú zľavu!

Scroll to top