4 zaručené metódy, ako si do svojho života pritiahnete svoju vysnenú realitu

metódy

.

V tomto ebooku rozprávam o všeobecne známych metódach, ktoré možno aj vy poznáte. Veľmi pravdepodobne ich ale pravidelne vo svojom živote nepoužívate, hoci viete, že by vám pomohli. Môj ebook vám ukáže, ako ich KONEČNE dokážete do svojho bežného života zakomponovať. 

Štyri metódy v tomto ebooku pomáhajú denne mne, a aj mnohým mojím klientom, ktorým poskytujem SRT terapie a regresné terapie, ale i konzultácie – a preto niet dôvodu, aby nepomohli vám.

 

 

Ebook si stiahlo už cez 2340 ľudí, napísali o ňom:  

Dobrý deň, volám sa Moni a práve som dočítala váš e-booko 4 metódach ako si do života pritiahnuť vysnenú realitu. Všetky tie metódy vlastne už poznám, vision board som si tento rok robila už tretíkrát (vždy si ju robím na začiatku roka, podľa toho, čo by som chcela dosiahnuť). No nedá mi nenapísať vám, ako som rada, že som si tento váš e-book prečítala. Tak som potrebovala poslednú dobu počuť niečo povzbudivé a toto mi to želanie dokonale splnilo. Sranda je,  že ten váš e-book som mala už dosť dlho v maily, ale nejak som sa k nemu nedostala a teraz som naň „náhodou“ natrafila a veľmi ma povzbudil a pomohol mi. Takže ďakujem vám. Skvelá práca! ?

Majte krásny deň.

4 zaručené metódy

Moni

@mojakvetinovasezona

 

Ahoj Katko,

konečně jsem se dostala ke čtení prvního ebooku. Así v půlce jsem si uvědomila jak jednoduše vidím u některých mojich blízkých, jak to přesně celé funguje!! Jak se jeden zaměřuje na negativní věci/ strachy a šup, má to. A druhý jak si přeje a když to dostane je s tím v boji, protože to přichází např. v nečekaný čas, přitom se mu děje vše co si vysnil…

Tak teď si to ještě vše správně naformulovat pro sebe. Vlastně mi to připadá zatím docela složité. No, hned jak dočtu, vrhnu se na Seznam a moc se na to těším.

Díky za tvou práci, jsi skvělá.

LB

 

 

Katka,
ďakujem za E-book. Je úžasný. Kratučký, kompaktný ale nahustený praktickými informáciami. Je veľa motivačných kníh, ktoré človek číta týždne a vlastne aj zabudne, čo bolo podstatné a čo má vlastne robiť. Tvoj E-book je pravý opak 🙂 ?.

M.

 

 

Katka ďakujem ti za inšpiratívny e-book, od ktorého som sa nevedela odtrhnúť. Najviac oceňujem podrobný návod ku všetkým metódam, ktorými si ma v ňom previedla. Poznala som afirmácie, aj vizualizácie, ale až vďaka tebe som pochopila ako si afirmácie vytvoriť a hlavne ich správne sformulovať. Ďakujem ti aj za presný postup pri vytváraní zoznamu prianí, pomocou ktorého som už na sebe začala pracovať.

Nadchla ma nástenka želaní a hneď som si ju aj vytvorila. Pomohla mi vo vnímaní samej seba, v tom ako si pritiahnuť vysnívanú realitu a ako nasledovať svoje ciele.

V tvojom e-booku je mnoho podnetov, ktoré začnem postupne zaraďovať do svojho každodenného života.
Odporúčam ho každému, kto chce v živote dosiahnuť všetko po čom túži, ale nevie ako na to:-).

Tatiana Benčeková
www.tatianabencekova.sk

 

Ahoj Katka,
Ďakujem za e-book.. Prečítala som si asi 15 strán a je úžasný.. Veľmi dobre si to spracovala…. Ďakujem za všetko (aj regresiu spred dvoch rokov).
Želám všetko najlepšie na ceste životom.

Martina Hrašnová ❤

 

V prípade akýchkoľvek problémov mi prosím píšte na katka@regresky.sk .

Scroll to top